Skedina e Champions League (2011-2012)

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Wed, 28 Mar 2012 , 23:01

Bayern - Marseille =2-0

Barcelona- Milan = 2-0

____________________

Real Madrid - APOEL =3-0

Chelsea- Benfica = 1-0
_____________________

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Ledi1920 » Mon, 02 Apr 2012 , 08:47

Bayern - Marseille = 2-1

Barcelona- Milan = 1-1


Real Madrid - APOEL = 4-0

Chelsea- Benfica 3-1
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Admin » Tue, 03 Apr 2012 , 10:51

Bayern - Marseille = 2-0
Barcelona- Milan = 3-1
Real Madrid - APOEL = 3-0
Chelsea- Benfica 2-1
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Man in Redblue » Tue, 03 Apr 2012 , 15:02

Bayern - Marseille = 6-0

Barcelona- Milan = 4-1


Real Madrid - APOEL = 7-0

Chelsea- Benfica 4-1

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Tue, 03 Apr 2012 , 22:46

Bayern - Marseille = 2-0

Barcelona- Milan = 3-1

Mbas ndeshjeve te masiperme qe sapo perfundune jane marre keto pike.

Pjalmi 5 pike , Ledi 1 pike , Admini 6 pike , dhe Man 2 pike

----------------------------------------------------------------------------------
Renditja e pergjithshme mbas dites se sotme asht :

1..Pjalmi 117 pike

2..Ledi 109 pike

3..Admini 103 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 80 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Wed, 04 Apr 2012 , 22:44

Real Madrid - APOEL = 5-2

Chelsea- Benfica = 2-1

Mbas ndeshjeve te masiperme qe sapo perfundune jane marre keto pike:

Pjalmi 4 pike , Ledi 2 pike , Admini 5 pike dhe Man 2 pike .

--------------------------------------------------------------------------------------

Renditja e pergjithshme mbas dites se sotme asht :

1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 111 pike

3..Admini 108 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Wed, 04 Apr 2012 , 22:56

Gjysmefinalet

17 prill
--------
Bayern - Real Madrid =

___________________
18 prill
---------

Chelsea - Barcelona =

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Wed, 04 Apr 2012 , 22:57

17 prill
--------
Bayern - Real Madrid =0-1

___________________
18 prill
---------

Chelsea - Barcelona =0-1

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Ledi1920 » Thu, 05 Apr 2012 , 08:38

Bayern - Real Madrid = 2-0

Chelsea - Barcelona = 1-0
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Admin » Mon, 09 Apr 2012 , 22:26

17 prill
--------
Bayern - Real Madrid = 2-2

___________________
18 prill
---------

Chelsea - Barcelona = 2-1
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Tue, 17 Apr 2012 , 22:50

Bayern - Real Madrid =2-1

Mbas ndeshjes se sotme vetem Ledi ka marre 1 pike

_________________________________________________

Renditja e pergjithshme mbas dites se sotme asht :

1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 112 pike

3..Admini 108 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Wed, 18 Apr 2012 , 22:44

Chelsea - Barcelona = 1-0
mbas ndeshjes qe sapo perfundoi vetem admini merr 2 pike.
__________________________________________________

Renditja e pergjithshme mbas dites se sotme asht :

1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 112 pike

3..Admini 110 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Ledi1920 » Thu, 19 Apr 2012 , 09:26

fpjalmi wrote:Chelsea - Barcelona = 1-0
mbas ndeshjes qe sapo perfundoi vetem admini merr 2 pike.
__________________________________________________

Renditja e pergjithshme mbas dites se sotme asht :

1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 112 pike

3..Admini 110 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

O pjalmo je bo si Zeqo duke manipulu paster me piket...
Kom kap neshjen ne rezultat te sakte...ene nuk me ke shtu piket...

Kaq shume frike me ke???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Thu, 19 Apr 2012 , 17:55

Haaaahaaa :lol: :lol: :lol: . Led , ketu rezultatet mund te numerohen prej faqes se pare prap , keshtu qe hedhja nji sy per kureshtje , sepse jane te gjitha rezultatet e shkrume dhe te numerume shum e shum here para se te vihen aty :) e ta kam marre me zotesi haaahaaaa :P :P .

Led , Me duket se ky keka Viti jem , ngaqe edhe ne skedinen 1x2 te superliges deri tash shyqyr zotit jam ne vend te pare , e don zoti me e mbajt deri ne fund vendin e pare sepse me te than te drejten me mungon boll ajo fanella e vllaznise :P

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Ledi1920 » Thu, 19 Apr 2012 , 18:56

kap kap chelse barca 1-0 pranej po them...

gjithsesi suksese qe je ne vend te pare...leket i takojn te dytit si organizator i gares qe je... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Fri, 20 Apr 2012 , 03:19

Rezultatet e Ledit Perfundimi i ndeshjes

Chelsea -Leverkusen = 2- 1 ......................... 2-0 1 pike

Genk - Valencia = 1-1 ........................ 0-0 2 pike

Olympiacos- Marseille= 2-1 ......................... 0-1 0 pike

Dortmund- Arsenal = 2-0 ......................... 1-1 0 pike

Porto- Shakhtar Donetsk= 2-1 ......................... 2-1 3 pike

APOEL- Zenit = 1-1 .......................... 2-1 0 pike

Barcelona- Milan = 3-1 ........................... 2-2 0 pike

Plze?-BATE = 1-1 ........................... 1-1 3 pke
----------------
14 (shtator)
----------------
Man. City- Napoli= 2-0 ...................... 1-1 0 pike

Villarreal-Bayern= 1-2 ...................... 0-2 1 pike

Lille- CSKA Moskva= 2-1 ....................... 2-2 0 pike

Inter -Trabzonspor = 1- 0 ...................... 0-1 0 pike

Basel - O?elul Gala?i = 2-0 .......................2-1 1 pike

Benfica-Man. United =1-3 .......................1-1 0 pike

Dinamo Zagreb-Real Madrid= 1-3 .................. 0-1 1 pike

Ajax - Lyon = 1- 1 ....................... 0-0 2 pike

me i mbledh te gjitha ndeshjet deri ketu jan 14 pike dhe po te paraqes edhe renditjen deri ketu ku ke 14 pike

Admini 18 pike

mondi 16 pike

jeti 16 pike

ledi 14 pike

pjalmi 11 pike

skodrinoni 9 pike

man 8 pike

altini 7 pike

deri ketu jan tamam , ke 14 pike e tash fillojm me ndeshjet e tjera
_______________________________________________________________________________

CSKA Moskva- Internazionale= 1-2 ......................... 2-2 2 pike

Man. United- Basel= 2-0 ......................... 3-3 0 pike

O?elul Gala?i- Benfica= 1-2 ........................... 0-1 2 pike

Lyon- Dinamo Zagreb= 2-0 ........................... 2-0 3 pike

Real Madrid- Ajax = 3-0 ........................... 3-0 3 pike

Bayern-Man. City= 2-0 ........................... 2-0 3 pike

Napoli- Villarreal= 2-1 ........................... 2-0 1 pike

Trabzonspor- Lille= 1-0 ............................. 1-1 0 pike

__________
28 shtator
__________

Zenit- Porto= 1-1 ............................. 3-1 0 pike

Shakhtar Donetsk- APOEL= 2-0 ............................. 1-1 0 pike

BATE- Barcelona= 0-2 .............................. 0-5 1 pike

Milan- Plze?= 2-0 .............................. 2-0 3 pike

Valencia - Chelsea= 1-2 ............................... 1-1 0 pike

Leverkusen- Genk = 3-1 ............................... 2-0 2 pike

Arsenal- Olympiacos= 2-0 ............................... 2-1 1 pike

Marseille- Dortmund = 1 - 1 ............................... 3-0 0 pike

ketu jane 21 pike + 14 pike qe kishe marre ne klasifikimin e pare bajne 35 pike.

1 ..Ledi 35 pike

2..Jeti 35 pike

3..Admini 35 pike

4..Skodrinoni 32 pike

5..Pjalmi 28 pike

6..Mondi 27 pike

7..Man 24 pike

8..Altini 22 pike

9..Renis 5 pike

atehere deri ketu jena ne rregull , ke 35 pike aq sa edhe piket e numerume . tash fillojm ndeshjet e tjera
____________________________________________________________________________________________

CSKA Moskva- Trabzonspor= 3-1 ............... 3-0 1 pike
Lille- Inter = 1-1 ............... 0-1 0 pike
O?elul Gala?i- Man. United= 1-3 ............... 0-2 2 pike
Basel- Benfica= 0-2 ................ 0-2 3 pike
Real Madrid- Lyon= 4-1 ................. 4-0 1 pike
Dinamo Zagreb- Ajax= 2-1 ................. 0-2 0 pike
Napoli- Bayern= 1-3 .................. 1-1 0 pike
Man. City- Villarreal= 2-0 .................. 2-1 1 pike
_____________
19 tetor
_____________

Leverkusen-Valencia= 2-1 .................. 2-1 3 pike
Chelsea-Genk= 3-0 ..................5-0 1 pike
Marseille-Arsenal= 1-2 .................. 0-1 2 pike
Olympiacos-Dortmund= 1-2 ..................3-1 0 pike
Shakhtar Donetsk-Zenit= 3-2 ..................2-2 0 pike
Porto-APOEL= 2-0 ..................1-1 0 pike
Milan-BATE= 2-0 ..................2-0 3 pike
Barcelona-Plze?= 4-0 ..................2-0 1 pike

Jane 18 pike tana bashke , shtojm shtojm edhe 35 pike qe ke gjithseit shkojn 53 pike . le te shohim renditjen e jane po atje te njejtat pike

1..Ledi 53 pike

2..Admini 52 pike

3..Pjalmi 47 pike

4..Skodrinoni 46 pike

5..Jeti 45 pike

6..Man 37 pike

7..Mondi 37 pike

8..Altini 36 pike

9..Renis 18 pike

Pra ke 53 pike edhe ne klasifikim e dei ketu jena ne rregull. tash fillojm ndeshjet e tjera :

____________________________________________________________________________________

1 nentore
___________


Zenit- Shakhtar Donetsk= 1-2 ............. 1-0 0 pike
APOEL- Porto = 1-2 ............. 2-1 0 pike
BATE- Milan = 0-2 ............. 1-1 0 pike
Plze?- Barcelona= 0-3 .............0-4 1 pike
Valencia- Leverkusen= 3-1 ..............3-1 3 pike
Genk- Chelsea = 0-2 ..............1-1 0 pike
Arsenal-Marseille= 2-0 ..............0-0 0 pike
Dortmund-Olympiacos= 3-1 ..............1-0 1 pike

________________
2 nentor
________________


Bayern- Napoli= 3-1 ................ 3-2 1 pike
Villarreal- Man. City= 0-1 ............... 0-3 1 pike
Trabzonspor- CSKA Moskva= 2-1 ..............0-0 0 pike
Inter - Lille = 2-0 ..............2-1 1 pike
Man. United- O?elul Gala?i= 3-0 ..............2-0 1 pike
Benfica- Basel= 2-0 ..............1-1 0 pike
Lyon - Real Madrid = 1-2 ..............0-2 1 pike
Ajax -Dinamo Zagreb= 2-0 .............. 4-0 1 pike

jane 11 pike nga keto ndeshje dhe i shtojme 53 pike qe ke gjithseit , bajn 64 pike

1..Pjalmi 68 pike

2..Admini 67 pike

3..Ledi 64 pike

4..Jeti 64 pike

5..Skodrinoni 55 pike

6..Altini 51 pike

7..Mondi 50 pike

8..Man 50 pike

9..Renis 30 pike


Deri ketu siq shifet jane tamam, dhe ke 64 pike . atehere le te shofim ndeshjet e tjera
________________________________________________________________________


CSKA Moskva- Lille = 1-1 ................. 0-2 0 pike

Trabzonspor -Internazionale = 1-2................. 1-1 0 pike

O?elul Gala?i -Basel = 0-2 ..................2-3 1 pike

Man. United-Benfica = 3-1 ..................2-2 0 pike

Real Madrid-Dinamo Zagreb = 4-0..................6-2 2 pike

Lyon-Ajax = 1-1 ...................0-0 2 pike

Napoli-Man. City = 1-1 ....................2-1 0 pike

Bayern-Villarreal= 3-0 ....................3-1 1 pike


__________________
23 nentor
__________________


Zenit-APOEL = 2-1 ....................1-2 0 pike

Milan-Barcelona = 1-2 ....................2-3 2 pike

BATE-Plze? = 2-0 ....................0-1 0 pike

Leverkusen-Chelsea = 2-1 ....................2-1 3 pike

Valencia-Genk = 2-0 ....................7-0 1 pike

Marseille-Olympiacos = 1-1 ....................0-1 0 pike

Arsenal-Dortmund = 1-2 ...................2-1 0 pike

Shakhtar Donetsk- Porto = 2-1 ....................0-2 0 pike

Ketu jan 12 pike dhe me shtu edhe 64 pike qe ke gjithsejt bajn 76 pike

1..Pjalmi 83 pike

2..Jeti 81 pike

3..Admini 76 pike

4..Ledi 76 pike

5..Altini 62 pike

6..Skodrinoni 59 pike

7..Mondi 59 pike

8..Man 53 pike

9..Renis 33 pike

Pra siq shifet ke 76 pike ne klasifikim , ku edhe ketu jena ne rregull. Atehere fillojm ndeshjet e tjera

____________________________________________________________________________________________

Chelsea - Valencia= 2-1 ...............3-0 1 pike

Genk- Leverkusen= 0-2 ...............1-1 0 pike

Olympiacos- Arsenal= 2-1 ...............3-1 1 pike

Dortmund- Marseille= 2-0 ...............2-3 0 pike

Porto-Zenit= 3-1 ...............0-0 0 pike

APOEL- Shakhtar Donetsk= 2-1...........0-2 0 pike

Barcelona- BATE= 4-0 ............ 4-0 3 pike

Plze?- Milan= 0-2 .............2-2 0 pike


____________
7 dhjetor
____________


Man. City- Bayern= 2-1 ................ 2-0 1 pike

Villarreal- Napoli= 0-2 ...............0-2 3 pike

Lille- Trabzonspor= 1-0 ................0-0 0 pike

Internazionale- CSKA Moskva= 2-0..........1-2 0 pike

Basel- Man. United = 1-3 ..............2-1 0 pike

Benfica -O?elul Gala?i = 2-0 ..............1-0 1 pike

Dinamo Zagreb -Lyon = 1-2 ...............1-7 1 pike

Ajax -Real Madrid= 1-3 ...............0-3 1 pike

ketu jane gjithseit 12 pike dhe duke i mbledh me piket e pergjithshme qe jane 76 , gjithseit bahen 88 pike

1..Pjalmi 91 pike

2..Jeti 90 pike

3..Ledi 88 pike
----------------------- 3 vendet e para dalin ne kupa te europes
4..Admini 84 pike

5..Altini 71 pike

6..Mondi 69 pike

7..Skodrinoni 68 pike
-------------------------- 2 skuadrat e fundit bijn ne 1 kategori ma poshte
8..Man 65 pike

9..Renis 38 pike

atehere edhe ketu jena ne rregull dhe jane 88 pike . atehere fillojm ndeshjet e tjera. (shiko faqen 6 dhe vertetoje)
_________________________________________________________________________________________________

14 shkurt

Lyon- APOEL= 3-1 ................. 1-0 1 pike

Leverkusen - Barcelona= 1-2 ................. 1-3 1 pike
________________________

15 shkurt

Zenit -Benfica = 1-1 ................. 3-2 0 pike

Milan -Arsenal = 1-1 .................4-0 0 pike
_________________________
21 shkurt

CSKA Moskva - Real Madrid = 1-3 .............. 1-1 0 pike

Napoli - Chelsea = 2-1 ............... 3-1 1 pike
_________________________
22 shkurt

Marseille - Inter = 1-1 ...............1-0 0 pike

Basel - Bayern = 1-2 ...............1-0 0 pike

Piket e marra jane 3 pike dhe duke shtu 88 pike , atehere bahen 91 pike

1..Pjalmi 97 pike

2..Ledi 91 pike

3..Jeti 90 pike
-----------------------
4..Admini 90 pike

5..Altini 82 pike

6..Mondi 73 pike

7..Man 69 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

atehere edhe ketu jena ne rregull duke pa qe ke 91 pike ( vertetoje tek faqja 7 )
______________________________________________________________________________________________

Benfica -Zenit =2-1 ....................2-0 1 pike

Arsenal -Milan = 2-1 ................... 3-0 1 pike
---------------------
7 mars

APOEL-Lyon = 1-0 ....................1-0 3 pike

Barcelona -Leverkusen = 3-0..........7-1 1 pike
---------------------
13 mars

Internazionale - Marseille =1-0........ 2-1 2 pike

Bayern - Basel =3-0 ..........7-0 1 pike
----------------------
14 mars

Chelsea- Napoli =2-1 ...........3-1 1 pike

Real Madrid- CSKA Moskva =4-1 .......4-1 3 pike

Gjithseit jane 13 pike dhe duke mbledh piket e pergjithshme qe ke 91 , atehere bahen 104 pike

1..Pjalmi 107 pike

2..Ledi 104 pike

3..Admini 94 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 87 pike

6..Mondi 82 pike

7..Man 78 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

Atehere edhe ketu jena ok duke pa qe ke 104 pike ( mund ti vertetosh ne faqen 7 dhe 8 ). Fillojm te shohim edhe ndeshjet e tjera
_____________________________________________________________________________________


APOEL - Real Madrid = 1-2 ..........0-3 1 pike

Benfica -Chelsea = 1-1 ...........0-1 0 pike

_____________________

28 mars
--------------

Marseille - Bayern = 0-2 ...........0-2 3 pike

Milan - Barcelona = 1-3 ............0-0 0 pike

Piket qe jan marre ketu jane 4 pike dhe duke shtu 104 piket e pergjithshme atehere bahen 108 pike

1..Pjalmi 112 pike

2..Ledi 108 pike

3..Admini 97 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 78 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

edhe ketu jena ok duke pa qe jane 108 pike . (Mund ta vertetosh ne faqen 8 ) atehere shofim ndeshjet e tjera

______________________________________________________________________________________

Bayern - Marseille = 2-1 .............2-0 1pike

Barcelona- Milan = 1-1 .............3-1 0 pike


Real Madrid - APOEL = 4-0 ............. 5-2 1 pike

Chelsea- Benfica 3-1 .............. 2-1 1 pike

atehere ne keto ndeshje ke marr 3 pike dhe duke shtu 108 pike qe ke te bahen 111 pike

1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 111 pike

3..Admini 108 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

atehere edhe ketu jena ok . (mund ta vertetosh ne faqen 9 ) atehere shofim ndeshjet e tjera
_________________________________________________________________________________

Bayern - Real Madrid = 2-0.........2-1 1pike

Chelsea - Barcelona = 1-0 ........1-0 3 pike , e ketu kam gabu pa dashje duke ku nuk te kav shkru 3 pike , gabimi i vetem :( sorry

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Fri, 20 Apr 2012 , 03:35

Ledi1920 wrote:kap kap chelse barca 1-0 pranej po them...

gjithsesi suksese qe je ne vend te pare...leket i takojn te dytit si organizator i gares qe je... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Led , te betohem te ai zot, ka ken pa dashje 3 pikeshi i arsenalit , sepse kur te kam pa rrezultatin kam kujtu qe e ke vu si un , e me ishte fiksu ne tru qe e ke vu si un dhe kam pa vetem parashikimin e adminit , dhe nuk e kam pa as parashikimin tand dhe as parashikimin tem , duke kujtu qe e ke vu si un ( e pa dashje ka ken , te betohem)

ma siper te kam shkru tand ndeshjet qe ke ba , dhe ti kam numeru pike per pike . Ne krahun e majt kam shkru rezultatet e ledit ku jane te gjitha ndeshjet qe ke parashiku , kurse mbas pikave jane rezultatet se si ka mbaru ndeshja , kurse ma djathtas jan piket per cdo ndeshje qe ke marre. Jam lodh pak , por ia vlen :P sepse du qe ti te shifsh vete ndeshjet e te gjitha ndeshjeve :D . Tashti jemi 6 pike larg njeni tjetrit qe do te thote qe ne loje jan 9 pike e nuk i dihet :P


1..Pjalmi 121 pike

2..Ledi 115 pike

3..Admini 110 pike
-----------------------
4..Jeti 90 pike

5..Altini 89 pike

6..Mondi 87 pike

7..Man 82 pike
--------------------------
8..Skodrinoni 68 pike

9..Renis 38 pike

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by Ledi1920 » Fri, 20 Apr 2012 , 09:20

Je lodh kot mer plak.
Se vetem piket e neshjes me barcen nuk ke vu te tjerat me perpara kan qen ne rregull.
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Sun, 22 Apr 2012 , 18:31

Ledi1920 wrote:Je lodh kot mer plak.
Se vetem piket e neshjes me barcen nuk ke vu te tjerat me perpara kan qen ne rregull.
E di , E di Led por ma teper e bana qe edhe te tjeret te shifnin se ishte nji gabim pa dashje dhe nuk ka gabime te tjera ngaqe cdo pike ne skedine e kam numeru te pakten 5 here para se me e vu .Led , Ti faleminders shum qe ma the ndeshjen e Barces :P

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Skedina e Champions League (2011-2012)

Post by fpjalmi » Sun, 22 Apr 2012 , 18:36

24 prill

Barcelona -Chelsea =

-----------------------------
25 prill

Real Madrid - Bayern =

Post Reply