Vllaznia - Skenderbeu

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Sat, 20 Dec 2014 , 16:52

Te dilen ne oren 17:00 ne stadiumin Loro Boriçi luhet ndeshja Vllaznia - Skenderbeu.

Vllaznia vjen mas 5 fitoreve dhe gjendja e ekipit asht e mire.
Te shresojme qe te vije edhe fitorja e 6 :)

Forca Vllaznia !!
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by fpjalmi » Sun, 21 Dec 2014 , 04:51

Edhe nese nuk fitojm , prap kena shpresa me kap vendin e katert :P :P :P :P :P :P

Ku jan te tjeret , apo e kena te sigurte fitoren :P :P :P :P .

Admin , e kishim lan mos me hap teme ma , apo don me na prish 5 fitoiret rresht :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Miri » Sun, 21 Dec 2014 , 07:33

Shume ndeshje e veshtire per vet faktin qe kto 4 vitet e fundit sa her asht ba buj perball skenderbeut e kena humb ndeshjen gkithesesi duhet me pas besim te paraqitja e mire qe kan ba kta 5 ndeshjet e fundit tu shpresu edhe ne nje rrezutlat te mire sot.
fati jone i keq kunder Skenderbeut ishte Pejc ishalla sot edhe pse lun me Kuksin sna ban gol :P

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Miri » Sun, 21 Dec 2014 , 17:22

Vllaznia - Skenderbeu live

http://www.fkvllaznia.net/main/tv/2-live.html" onclick="window.open(this.href);return false;

sidrit
Huligan
Huligan
Posts: 187
Joined: Sat, 02 Feb 2008 , 16:19

Re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by sidrit » Sun, 21 Dec 2014 , 23:24

Me të ardhë keq për humbjen por ndoshta ma mirë kështu! Kaq meritume dhe kjo uroj që ka me i shty drejtusat me vu sadopak dorën në "zemër" (dmth në xhep) në mënyrë që në janar të sjellin 1 lojtar të fuqishëm përpara. Jo dy gjysa si gjithmonë por nji të plotë :-).
E vështirë me e pranu por jam shumë i knaqun që nuk jena në fund të tabelës.
Për mendimin tem, pa dashtë me u shti si specialist, ndryshimi që solli disa fitore rresht ishte loja tepër e mirë e Krymit në mesfushë. ( me humor thosha që tash i ka hy krymi vllaznisë)
Sot nuk lujti dhe në vend të tij lujti Gocaj. Për mendimin tem, e çuditshme me u mendu por u ndi mungesa e tij.
Nejse....
Natën e mirë të tanve....

Post Reply