Java e 1-re: Vllaznia - Skenderbeu

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java e 1-re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Wed, 09 Sep 2015 , 10:20

Sot ne oren 16:00 ne Puke luhet ndeshja e mrapametun e javes te pare Vllaznia - Skenderbeu.
Ndeshja asht shume e veshtire sidomos tu pa se cfare ekipit kena perball.
Ishalla te pakten bajne loje te mire edhe me pak fat marrim rezultat pozitiv.
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Java e 1-re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by GOLDIAN » Wed, 09 Sep 2015 , 14:19

shume elegante ajo intervista e zmijanit dje
ne janar do blejme lojtar hahahah dmth ti varim lesht per keto muaj
zoti na rujt skam ca tham
i perjashtuar

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 1-re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by futbollist » Wed, 09 Sep 2015 , 15:02

Cili kanal e jep ndeshjen sot?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Java e 1-re: Vllaznia - Skenderbeu

Post by GOLDIAN » Fri, 11 Sep 2015 , 08:08

Iku dhe kjo ndeshje vec ishalla me partizanin bahet ma mire
i perjashtuar

Post Reply