Terbuni Puke - Vllaznia

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Terbuni Puke - Vllaznia

Post by futbollist » Wed, 14 Oct 2015 , 13:02

Nuk e di si asht Terbuni si skuader ndoshta mundet me na thane dikush ma shume? por dobet duken nga rezultatet e fundit qe kane marre dhe ato.
Ky eshte nje rast i mire me marre 3 pike dhe duhet me ba maksimumin me i marre. Ishalla kena me pase fat e lojtaret jane te motivum me fitu.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Terbuni Puke - Vllaznia

Post by Admin » Fri, 16 Oct 2015 , 09:30

Terbuni nuk ka ekip te mire si edhe asht pa tranjer, por as ne nuk jena fart ma mire.
Ishalla kto tonet lujne fort edhe duhet sesban me marr fitore.
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Terbuni Puke - Vllaznia

Post by vvvllaznia » Fri, 16 Oct 2015 , 15:19

Mas nje protestet te mireorganizume ( seriozisht pa ironi ) kunder drejtusave njeni prej tyne bahet tranjer i skuadres. Asht tu me ardhe deshira me ba tifon per Puken por mas qe kam pa Isuf Isufin president tham qe nuk kena mundsi me ra ma poshte as nqs bijm ne kategorin e trete.
Shpresojm qe te shkojm me kry te poshte e te losim seriozisht e jo me pordhe qe na jena shkodran e ata pukjan e kjo mjafton per me fitu.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Terbuni Puke - Vllaznia

Post by Admin » Mon, 19 Oct 2015 , 10:53

Ma ne fund ka ardh fitorja e pare ne kampionat.
Pashe ndeshjen e ne pergjithsi nuk kena lujt aq keq. Duhet me godit ma shume porten prej jasht zonet. Mbrojtja kajhere flen gjume.

Me duket se kete sezon kena shancin qe Terbuni e Bylis asht pak ma keq se ne....
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Terbuni Puke - Vllaznia

Post by futbollist » Mon, 19 Oct 2015 , 13:59

Hajt shyqyr qe fitume nji ndeshje. Duhet me pase mendjen ne vend e me mujt me marre dhe ndonje pike tjeter me siguru vend ne kategori se ndryshe e kena punen pick. Nuk pata mundesi me pa as ndeshje as gola por me ca pashe nga komentet, ne pjese te dyte i kishin dale dy me te kuqe Terbunit.

Ishalla don zoti e losin mire kto te rinjt e kane ifije grinte se me pak fat mundena me i hap probleme dhe skuadrave tjera boll me i marre barazimin. Ndeshje e ardhshme asht me Tiranen, edhe ato jane pak si pula pa kry se pavarsisht se kane kontigjent te mire por rezultat skane dhane fort. Ndoshta e kena fatin me i marre nji barazim, ta shohim ca do bahet..
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply