Java e 18: Vllaznia - Bylis

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Admin » Wed, 23 Dec 2015 , 10:02

Sot ne oren 14:00 kena nji ndeshje shume decizive kunder Bylis.
Atmosfera ne ekip duket bajagi e mire edhe shpresojme ne fitore.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by futbollist » Wed, 23 Dec 2015 , 15:12

Bravo 1-0.Ishalla dhe nji gol tjeter Shtupina :D
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Admin » Wed, 23 Dec 2015 , 18:49

Shyqyr fitume se na banen me zemer ne fund.
U donte kja fitore per me ju largu fundit.
Jena 2 pike larg vendit te parafundit.
Ishalla ndryshon dicka ne drejtim edhe se me duket se nuk i bjen kush ati krah e nuk i bahet vone :(
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by futbollist » Thu, 24 Dec 2015 , 13:10

Shyqyr qe fitume,pak e pa nevojshme me lesju loje ne fund po shyqyr qe na shkoi pa qeder :roll:

Bravo dhe ktij personit Ardit Kraja te cilin nuk e njoh por per deshiren qe paska me ndihmu skuadren financiarisht ne vazhdim si dhe kontributin e dhane ne ndeshje me Tiranen.Kush ka ka info ma teper ne lidhje me kete investor?Ndoshta mund te jete nje sipermarres i klubit mbas vitit te ri?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Edmond-Cela » Thu, 24 Dec 2015 , 14:42

as une nuk di naj infrmacion per te por ma merr mendja se gja pa gja nuk ka. sma merr mendja se ai njeri i hell leket pa interres
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

ultraskuqeblu1
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 348
Joined: Mon, 01 Feb 2010 , 21:03
Skuadra: Vllaznia
Location: Shkodër

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by ultraskuqeblu1 » Sat, 26 Dec 2015 , 00:24

Jetmir, ky Arditi a eshte ai qe ka ndihmu me ba transparentat e pare të VU-s apo m'duket mu?

Mond mos t flasim keq per njerz qe si njofim, se nuk asht mire. Ky djali sa morra vesht, historikisht paska dhan lek qysh kur e ka pas Valteri dhe kurre nuk i asht nigju zani gojs... Arditi asht president i SuperBast-it, m duket qe superbast-i asht sponsori i vetem qe ka mbet te Vllaznia.
1Jetë 2Ngjyra 1Skuadër
VLLAZNIT ULTRAS

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Edmond-Cela » Sat, 26 Dec 2015 , 02:06

ishalla ma naq. vllaznias i duhen njerz qe e duan me shpirt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Edmond-Cela » Sat, 26 Dec 2015 , 02:06

ishalla ma naq. vllaznias i duhen njerz qe e duan me shpirt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java e 18: Vllaznia - Bylis

Post by Edmond-Cela » Sat, 26 Dec 2015 , 02:06

ishalla ma naq. vllaznias i duhen njerz qe e duan me shpirt
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply