Java 21: Vllaznia - Partizani

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by Admin » Sat, 13 Feb 2016 , 10:44

Sot ne oren 13:00 luhet ndeshja Vllaznia - Partizani.
Vllaznia asht e plote ne kete ndeshje dhe lojtart e pezullum jane kthy, po kshu edhe Arbri asht ne dispozicion, kurse te Partizani mungojne disa lojtare.
Ishalla Cungu e ka pergatit mire kete ndeshje edhe marrim rezultat pozitiv.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by futbollist » Sat, 13 Feb 2016 , 12:11

Hajde ishalla kena fat e losim mire.Me marre nji fitore sot asht shume domethanse tu pase parasysh qe rrahem ne shtepi dhe Skenderbeun heren e kalume.Partizani asht skuader kryesuese me Skenderbeun dhe shume pak ekipe kane arrite me i rrah,sidoqofte shpresoj te fitojme dhe te tregojme vlerat e ekipit.Cungu me punen qe po ban po ven bazat per sezonin e ardhshem ishalla dhe kete here nderohena.Ndoshta nuk kena mundesi me e tregu vedin sa i perket vendit ne tabele por mundena shume mire me i ba skudrave tjera me dite qe ne Shkoder nuk fiton kush kete pjese te sezonit qe besoj do ishte nje arritje e madhe tu u bazu tek gjendja.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by Admin » Sat, 13 Feb 2016 , 17:30

Nji barazim me shume vlera si edhe asht me i ba komplimente ekipit per pjesen e dyte. Ne pjese te pare me thanen qe skane lujt mire, por pjesen e dyte qe e kam pa vete kam pa nji skuader te rreshtume mire si edhe agresive.
Na mungon nji sulmus i mirfillt qe me majt ekipin nelt edhe duhet sesban me gjet nji te tille.
Kalaja me pelqej si edhe asht tu lujt si lider tu dite moshen e re qe ka.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by futbollist » Sun, 14 Feb 2016 , 15:51

Edhe une mendoj qe duhet me kene te knaqun me kyt rezultat skuadra duket ne rritje gradualisht.Arritem nje barazim qe na ndihmon shume ne vazhdim dhe na mban optimizmin nelt.Humbja do ishte nji hap mbrapa por si the dhe ti Admin skuadra e rikuperoj vedin dhe lujti mire ne pjese te dyte dhe u shperbly me nji gol shume te vlefshem.Patem dhe fat qe humbi Flamurtari me Lacin...kyt nuk e pritsha po na rezultoi per mire shyqyr. Ishalla me arrijme ma shume sukses ndeshjen e ardhshme.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by Edmond-Cela » Sun, 14 Feb 2016 , 21:16

edhe une e pash ndeshjen. nese ajo ndeshje do u shikonte nga nje person qe nuk ka informacione per skuadrat. do thoshte qe vllaznia eshte perpare ne renditje se kundershtari saj
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java 21: Vllaznia - Partizani

Post by futbollist » Thu, 18 Feb 2016 , 16:45

Ishalla vazhdojme e rrisim nivelin e lojes se edhe rezultatet do na vijne nga ndeshja ne ndeshje. Duhet perkushtim ne cdo ndeshje qe luhet me dhane maksimumin.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply