Edhe 100 Vite MAN

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Edhe 100 Vite MAN

Post by Miri » Thu, 21 Jul 2011 , 19:28

Man edhe 100 vite te bukura dhe plot lumturi vlla,cdo deshir e jotja u befte realitet.
Viti qe kaloj ishte budalla pa nuse te gjeti pa nuse te la uroj qe viti qe do vij te gjete me nuse ne shtepi :wink: :lol:

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Man in Redblue » Thu, 21 Jul 2011 , 19:36

Flm vlla, i nderum je !!!

Per nuse vec ne ma bashi nji shkusi ju te forumit se ndryshe u plaka beqar :lol: :lol:

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Ledi1920 » Fri, 22 Jul 2011 , 09:01

Edhe 100 vjec plako...

Shnet dhe pare...
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by fpjalmi » Fri, 22 Jul 2011 , 15:09

Edhe 100 vite te tjera man

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by GOLDIAN » Fri, 22 Jul 2011 , 15:48

u beash 100 vjec man
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Man in Redblue » Fri, 22 Jul 2011 , 18:27

Flm burra !!!

O Miro po pse ma ke vu 1 Vite o burre :?: futi nja 3-4-5 zero aty :wink: :lol:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Admin » Fri, 22 Jul 2011 , 18:39

Mrb flet me super te reja Miri :)

Edhe 100 tjera, gjynah qe nuk i festove me kualifikimin e Vllaznise ...
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Man in Redblue » Fri, 22 Jul 2011 , 19:21

Admin me te than te drejten helm mu ba mramja, smund ta besosha, por per ty qi ke ken nstadium do te ket ken edhe ma keq :(

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Edhe 1 Vite MAN

Post by Admin » Sat, 23 Jul 2011 , 00:07

Me thane te drejten jam merzit boll por ka ana tjeter nuk e kam mendu edhe aq shume merzitjen sepse MENDOJ se Vllaznia na ba nji paraqitje dinjitoze.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Edhe 100 Vite MAN

Post by Skodrinon » Fri, 29 Jul 2011 , 14:41

100 vjeç man

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Edhe 100 Vite MAN

Post by REINIS » Wed, 28 Sep 2011 , 01:20

sHUME VONE JAM KUJTU POR EDHE 100 MAN... GJITH TE MIRAT NE JETE... :)
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Post Reply