Gezuar 2013!

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Gezuar 2013!

Post by Man in Redblue » Sun, 30 Dec 2012 , 14:09

Ju uroj tanve prej zemret Gzuar e Pershumvjet 2013-n! Qofte vit sa ma i mbare!

Falenderoj Adminin qe na ka dhane mundesine e ktij forumi e perjetoshim gjana sa me te bukra te 2013-s ne kyt forum! :lol:

Falenderoj pjalmin per organizimin e lojnave te ndryshme 1X2!
Per 2013 banu gadi me m'pa vetem nvend t'pare :mrgreen:

Mikut tem Goldit i uroj prej zemret nji vit sa me t'mare!

Mond Cela per 2013 banu gadi me mpa nLonder, une e Goldi kena vendos me ba xhiro neper Europe (se po na myken turrat e pareve nen jasteqe :lol: )

Shpresoj qe Skodrinoni te jete mire, pak marak po me ban qe nuk duket kerkund :?

Edhe njihere te tanve Pershumvjet!


PS: hahah e kam ba si dikur "pershndetje nga ekrani te TVRozafa" :mrgreen:

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Gezuar 2013!

Post by Ledi1920 » Mon, 31 Dec 2012 , 12:07

Gezuar Vitin e Ri 2013
Shendet dhe lumturi per ju dhe familjet tuaja!
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gezuar 2013!

Post by fpjalmi » Wed, 02 Jan 2013 , 11:05

Man , te uroj nje vit sa ma te mbare dhe tu plotesofshin tana deshirat qe ke kete vit, dhe gjithashtu i uroj te gjithe, sa ma shum fat , lumturi , dhe cdo deshire iu rrealizofshin ne kete vit te ri 2013 -te , dhe ky vit qofte nje vit sa ma i mbare per vllaznine dhe ishalla xajm nej vend sa me u fut kryt ne kupat e europes, dhe gjithashtu me 1 presidence te re :P

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Gezuar 2013!

Post by Admin » Thu, 03 Jan 2013 , 21:02

Pershendtje miq, flm shume per urimet, ishalla nji vit sa ma i mbare te tane.
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Gezuar 2013!

Post by Edmond-Cela » Fri, 18 Jan 2013 , 00:56

Pak me vones por gezuar vitin e ri. Te jet nje vin I mare per te gjith ne, e me gezime ne familjet tona.

Ja bana si berisha
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gezuar 2013!

Post by Miri » Fri, 18 Jan 2013 , 17:07

Nipash viti qe kaloj ishte budalla pa nuse te gjeti pa nuse te la uroj qe viti qe do vij te gjete me nuse ne shtepi :)

Post Reply