Partizani - Vllaznia

Ketu ndodhet te gjithe ato tema, te cilat jane te vjetra apo ne te cilat nuk diskutohet.
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Ledi1920 » Thu, 18 Dec 2014 , 10:13

Urime per Fitoren.
Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Miri » Thu, 18 Dec 2014 , 12:34

Flm Ledi.

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Partizani - Vllaznia

Post by Ledi1920 » Thu, 18 Dec 2014 , 14:16

Me bohet qejfi per nji gjo se e kam thon shume here qe moshat e vllaznise pothuajse cdo vit dalin kampion dhe baza e lojtareve te ekipit duhet te jene moshat. Mesa di une ne formacion jane gati te gjithe djem shkodran dhe po arrijne keto jave nji mas nji me mor rezultate pozitive dhe kjo nuk eshte pak. Kjo tregon qe superliga nuk duhet medeomos me mar lojtar afrikon, serb etj qe skon noj ndryshim ku e ku me djemt e ri qe dalin nga moshte.

jam i mendimit qe po u manaxhuan mire dhe po u sterviten mire mund te behen dhe lojtar cilesore per superligen dhe pse jo me lujt dhe ne europe.
Image

kirasjani1
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 1
Joined: Wed, 17 Dec 2014 , 20:15
Skuadra: vllaznia

Re: Partizani - Vllaznia

Post by kirasjani1 » Thu, 18 Dec 2014 , 14:53

ekipi shum i qarte ne veprime e i pergatitun fizikisht..munngon nji sulmus rracet si man ekipin perpara e fut golin.para vllaznia

Post Reply