Java e 4: Flamurtari - Vllaznia

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java e 4: Flamurtari - Vllaznia

Post by Admin » Fri, 18 Sep 2015 , 20:02

Te dilen ne oren 19:00 kena nji ndeshje shume te veshtire kunder Flamurtarit.
Te dy ekipet e kane fillu mrapsht kete sezon e Flamurtari ka me luftu fort per me marr 3-pikshin e pare.
Pak besim kam se marrim rezultat pozitiv.... te shofim se ca tash pa bahet
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 4: Flamurtari - Vllaznia

Post by futbollist » Sat, 19 Sep 2015 , 15:55

Ishalla kane me arrite me organizu dicka ma shume kete ndeshje. Shpresoj qe ky kontigjent i te rinjve fillojne e konsolidohen sa ma pare qe te fitojme ndonje ndeshje e te grumbullojme ndonje pike me i ike fundit :roll:
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Java e 4: Flamurtari - Vllaznia

Post by Miri » Sat, 19 Sep 2015 , 16:07

Java e 4-t dhe pak shpresa per nje rrezultat pozitiv,nuk eshte se nuk kena lojtar te mire por nuk kena tranjer i cili nuk asht ne gjendje me lexu lojen e kundeshtarit aq ma teper me rreshtu lojtaret tone ne pozicion te duhur.
Flamurtari asht dobet si puna jone dhe asht i vetmi fakt qe noshta edhe mundet me marr 1 pike gjithesesi te presim se ca ka me u ba ne fushen e lojes dhe jo ktu.
Ka mundesi qe ndeshja te transmetohet edhe nga Vllaznia tv.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Java e 4: Flamurtari - Vllaznia

Post by GOLDIAN » Sun, 20 Sep 2015 , 00:29

e vetmja gja pozitive asht qe vlona asht ne kaos e ndoshta aty kena fat per tre pike
ju e dini qe gjithmone kam ken perkrahes i te rinjve por ne kete sezon nese afrohet president do dosha mos bazohet te te rinjte se kam frike zor se i mbledhin 10 pike
une shoh nje vllazni jetime ne cdo drejtim
ketej flitet me te madhe 10 vjet tifozeri ku as 10 vet nuk shof
andej gjergj kola del me deklarata stadiumi qeveria partia a mos ndoshta dojne me gjet shkak qe na e ka fajin edi rama
e di se asht shume heret me fol po uroj neser te dalim me tre piket te shfrytezojme gjendjen e vlores humbjen sdu me e mendu se do ishte vertet tragjike
i perjashtuar

Post Reply