Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Sun, 24 Jan 2016 , 13:28

Sot ne oren 14:00 luhet ndeshja e pare per 1/4 e Shqiperise Vllaznia - Skenderbeu.
Ndeshja asht shume e veshtire, por ishalla Cungu ka "shkund" skuadren.
Ka ana tjeter, Skenderbeu ka ndryshu disa lojtar edhe ishalla ska pas kohe me harmonizu ekipin.

Ishalla me fitore
Vllaznit Ultras

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Sun, 24 Jan 2016 , 17:33

Ka maru me rezultatin 0-0 ndeshja Vllaznia - Skenderbeu. Nji ndeshje relativisht e mire per ne, sdq duhet me u perqendru ne Superlige per mas me ra prej kategorise.
Ndeshja e kthimit duhet te jete me date 17 shkurt.
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by futbollist » Mon, 25 Jan 2016 , 14:47

Bravo skuadres shpresojme qe te jena ne rruge te mbare.Desha me e pa ndeshjen ne tv po nuk arrita se isha i zanun por me ca lexova dhe une kishim ba loje mbrojtese te qendrushme. Ishalla gjejme dikend me forcu rrepartin e sulmit.Pritet me nenshkru dhe Morina keto dite shpresojme qe te fuqizohet me shume skuadra.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Edmond-Cela » Mon, 01 Feb 2016 , 01:13

me duket qe ja kena marr doren skenderbeut, ishalla kualifikohena ishte ken mrekolli me fitu kupen. kupen po dhe stadiumi i ri ma merr mendja qe te vllaznia ishte afru nje president i fuqishem
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by futbollist » Tue, 02 Feb 2016 , 22:46

I ka do pune me u fitu kupa :mrgreen: ....por ishalla vazhdojme ishtu e jena ne rruge te mbare. Shpresoj ti hapim probleme perseri Skenderbeut. Pse jo me marre barazim prap me shku ne penallti ose ne rastin ma te mire fitore. Kena nevoje me kene ma te perqendrum ne kundersulm dhe me shfrytzu kundersulme se edhe skenderbeu len shume hapsina ne mbrojtje. Shpresoj qe strategu Cungu ti bajne leksion prap Skenderbeut kshu si ja ka nise. :D
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Kupa e Shqiperise: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Wed, 03 Feb 2016 , 10:10

Sna duhet gja kupa se nk kena force per ate por me siguru superioren sa ma pare e masandej me fillu me mendu seriozisht per sezonin e ardhshem.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply