Java e 19-te: Vllaznia - Skenderbeu

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Java e 19-te: Vllaznia - Skenderbeu

Post by futbollist » Sat, 30 Jan 2016 , 20:36

Nji fitore e madhe sot 1-0 kunder Skenderbeut hallall me gol te Kalajes. Kena fitu pike maksimale me skuadren ma te forte te kampiontatit. Shpresojme qe do korrim fitore te tilla dhe ne vazhdim. Besoj kjo fitore i jep ma kurajo Cungut me punu me skuadren si dhe rrit motivimin e lojtareve, shpresojme te realizojme gjana te bukra ne vazhdim! :)
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Java e 19-te: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Admin » Sun, 31 Jan 2016 , 12:55

Fitore me shume vlera si edhe aja qe asht shume e randsishme 3 pike, aq ma teper qe edhe Flamurtarit i jane heq 3 pike nga FIFA.

Pashe ndeshjen dhe ne pergjithsi kena lujt mire, shume te kujdesshem ne mbrojtje, Cicmil, Marku si edhe Arbri kane kriju nji mbrojtje te mire, po kshu edhe Vrapi me eksperiencen qe ka duket se po ambientoehet shume mire.
Duhet me kene pak ma te qarte ne sulm, por mungesa e nji sulmusi tipik na penalizon shume.
Ishalla kshilli i administrimit me ne kry administratorin vazhdojne me i ndej afer skuadres.
Me bahet qejfi edhe per Cungun edhe ishalla e lajne me punu sic duhet deri ne fund.

Urime per kete fitore : :ol: :psg:
Vllaznit Ultras

Image

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Re: Java e 19-te: Vllaznia - Skenderbeu

Post by vvvllaznia » Sun, 31 Jan 2016 , 18:04

Urime per fitoren. Kalaja duket nuk e paska kalu proven. Nqs vazhdojn me lujt keshtu nuk duhet ta kena problem me qendru ne kategorine e pare

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Java e 19-te: Vllaznia - Skenderbeu

Post by Edmond-Cela » Mon, 01 Feb 2016 , 01:06

urime. une nuk kam pa ndeshjen po me ca pash te kronika e supersport. ai aksioni i golit ton ishte shum i bukur dhe i shpejt. edhe ai goli i pare i shenuan nga ne ishte i rregullt qe u anollua
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply