Vllaznia - Tirana 3-1

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Vllaznia - Tirana 3-1

Post by futbollist » Sun, 13 Mar 2016 , 20:17

Bravo djemve qe lujten sot. Ishte nje loje shume e bukur dhe kishin motivim me fitu. Me pelqeu reagimi i skuadres pas pesimit te autogolit. Kena marre dy fitore rresht qe na vlejten shume dhe na pozicionuan ne nji vend ma te sigurte se cfare kane pase deri me tani. Shyqyr sot u nda dhe Flamurtari - Bylis barazim dicka qe na ndihmon dhe ma shume qendrimin ne kete pozite.

Shpresoj te vazhdojme me keto lojna dhe rezultate dhe ne vazhdim dhe ti dhurojme publikut shkodran ate qe meriton. Pashe ndeshjen sot ne nje Reshit Rusi te mbushun me aq pak kapacitet sa ka por me nji tifozeri qe ishte shume e karikume dhe mbeshteti skuadren bindshem gjate gjith ndeshjes,bravo.
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Vllaznia - Tirana 3-1

Post by Edmond-Cela » Mon, 14 Mar 2016 , 01:11

fitoren ndaj tiranes kan nje kenaqsi tjeter. por sot na u doshin piket me shum se cdo gja tjeter.

nje fitore ne ballsh do thot nje fryezim ma shum per ndeshjent ne vazhdim
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Vllaznia - Tirana 3-1

Post by Admin » Sat, 16 Apr 2016 , 16:22

Fitore shume e bukur si edhe nji loje shume e mire.
Ishalla nuk e leshojne prep vedin si ne ndeshjen kunder Teutes.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply