Te rrespektojm rregullat

Rregullat e Forumit.
Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Ujku » Tue, 16 Jun 2009 , 19:42

me falni se paskam postu te njejtin koment dy her pa dasje
ju lutem fshijeni se un e pash me vones e s'munem FLM.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Admin » Tue, 16 Jun 2009 , 20:41

Edhe njihere paraljmerimi nuk asht asigja, problemi asht me i kuptu gjanat, e thashe edhe pare qe te kishte ken ndoj tjeter tesh kishte ken i perjashtum !!!

Pjalm mqs te duket se nuk ke gabu pa ti perseris shkurtimisht.

1. Fyrje te punes dhe personit te V1919. V1919 ju drejtove me te eger edhe i the me tone te ashpra se bani detyren e vet edhe tha qe mas me deveju prej temes.
2. Fyrje te punes si edhe ndaj mejet, ku ke vu ne dyshim zgjedhjet e mija dhe te shume anetareve te tjere ne lidhje me zgjedhjen e moderatoreve.
3. Debate te egzagjerume deri ne fyrje me anetaret si Skodrinon, Miri, Vvllaznia, Goldi, etj.

Edhe nje here, sic ka shkru Mondi, problemi nuk asht tek paralajmerimi, se nuk asht asigja edhe heket direkt, problemi asht qe me u kuptu edhe mas me noll ma situata te tilla.

Tana te mirat e per cdo gja mundesh me me shkru ne privat.
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Wed, 17 Jun 2009 , 04:40

Ujku wrote:Me falni se po nerhyj me qe jam edhe un ne ket forum
ne cdo vend ku bahen debate mund te ket edhe kundershtime kja per
mu asht normale.
Mirpo kur jan tuj ba debat dy persona e hyn nji i tret ashpersohet debati
i bjen si me qit benzin ne zjarm, ose kalon dashje pa dashje ne nji debat te nxet.
per mu ikja duhet me u shiqu ma me kujdes, por edhe na si antar kena te drejt me kunershtu
naj rast edhe moderatort kushdo qoft pavarsisht punes te mir qe bajn ne forum qe un i falenderoj
mu s'me duket gja e bukur kja jena ktu nja 10 SHkodran e me ba debate te palezetshme.
pershendetje tanve e me falni se hyna ne nji gja qe s'me takon, por vec me qellim te mir.
jam shum dakort me ty ujku .

me pelqen cdo gja qa ke shkru

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Wed, 17 Jun 2009 , 04:49

Admin wrote:Edhe njihere paraljmerimi nuk asht asigja, problemi asht me i kuptu gjanat, e thashe edhe pare qe te kishte ken ndoj tjeter tesh kishte ken i perjashtum !!!

Pjalm mqs te duket se nuk ke gabu pa ti perseris shkurtimisht.

1. Fyrje te punes dhe personit te V1919. V1919 ju drejtove me te eger edhe i the me tone te ashpra se bani detyren e vet edhe tha qe mas me deveju prej temes.
2. Fyrje te punes si edhe ndaj mejet, ku ke vu ne dyshim zgjedhjet e mija dhe te shume anetareve te tjere ne lidhje me zgjedhjen e moderatoreve.
3. Debate te egzagjerume deri ne fyrje me anetaret si Skodrinon, Miri, Vvllaznia, Goldi, etj.

Edhe nje here, sic ka shkru Mondi, problemi nuk asht tek paralajmerimi, se nuk asht asigja edhe heket direkt, problemi asht qe me u kuptu edhe mas me noll ma situata te tilla.

Tana te mirat e per cdo gja mundesh me me shkru ne privat.

ne rregull admin

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Wed, 17 Jun 2009 , 04:50

Admin wrote:Edhe njihere paraljmerimi nuk asht asigja, problemi asht me i kuptu gjanat, e thashe edhe pare qe te kishte ken ndoj tjeter tesh kishte ken i perjashtum !!!

Pjalm mqs te duket se nuk ke gabu pa ti perseris shkurtimisht.

1. Fyrje te punes dhe personit te V1919. V1919 ju drejtove me te eger edhe i the me tone te ashpra se bani detyren e vet edhe tha qe mas me deveju prej temes.
2. Fyrje te punes si edhe ndaj mejet, ku ke vu ne dyshim zgjedhjet e mija dhe te shume anetareve te tjere ne lidhje me zgjedhjen e moderatoreve.
3. Debate te egzagjerume deri ne fyrje me anetaret si Skodrinon, Miri, Vvllaznia, Goldi, etj.

Edhe nje here, sic ka shkru Mondi, problemi nuk asht tek paralajmerimi, se nuk asht asigja edhe heket direkt, problemi asht qe me u kuptu edhe mas me noll ma situata te tilla.

Tana te mirat e per cdo gja mundesh me me shkru ne privat.
te gjitha te mirat .

do te shkruj ne privat

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by vllaznia1919 » Wed, 17 Jun 2009 , 13:44

Per Pjalmin:Ne rradhe te pare un skam asnjilloj kujit me ty se as qe njifna bashku kshtuqe nuk shof arsy me pase kuj me ty.Ne rradhe te dyte Miri ka mendjen e vet e nuk asht fmi me marre vendimet qe du un manej tuj pa qe un po te dosha e basha vet meqe jam administrator vet.
Per te tjeret:Meqe ne forume duhet dikush qe merre me marvajtjen e forumit,ky ose ata persona e kan mundesine me nderhy kur disa gjana nuk shkojne si duhet.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Thu, 18 Jun 2009 , 04:08

Edhe njihere paraljmerimi nuk asht asigja, problemi asht me i kuptu gjanat, e thashe edhe pare qe te kishte ken ndoj tjeter tesh kishte ken i perjashtum !!!

Pjalm mqs te duket se nuk ke gabu pa ti perseris shkurtimisht.

1. Fyrje te punes dhe personit te V1919. V1919 ju drejtove me te eger edhe i the me tone te ashpra se bani detyren e vet edhe tha qe mas me deveju prej temes.
2. Fyrje te punes si edhe ndaj mejet, ku ke vu ne dyshim zgjedhjet e mija dhe te shume anetareve te tjere ne lidhje me zgjedhjen e moderatoreve.
3. Debate te egzagjerume deri ne fyrje me anetaret si Skodrinon, Miri, Vvllaznia, Goldi, etj.

_____________________________________________

admin .

ta kam shkru nji mesazh privat njashtu si e lame ,dhe me duket se nuk e paske pa .

megjithate deshta me te than dicka

te fyerja e punes e v1919 mund te kesh te drejte drejte sepse siq ta kam shkru ne privat qysh dje,besoj se e ke lexu,por mu nuk mu duk nji fymje dhe nuk ishte as sharje por ishte ishte nje kundershtim ,dhe v1919 meqe hyni aty mund te na kundershtonte edhe mu edhe skodrinonin dhe nuk ishte dasht me u pa si moderator skodrinoni por si nje njeri i forumit ,megjithate do te flas ma poshte per te

ndersa e dyta qe ke shkru fyerje ndaj punes tande ke shum te drejte por nuk kam shkru per asnji moderator ,por e kam shkru vetem oer skodrinonin qe ka tash 17 here ma perpara qe kapet per gjana kote dhe fjala ka ken per te ,dhe per asnji tjeter .

kurse tjetra ke than fymje per skodrinonin .

a mund ta di cila fjali asht fymja .

admin ,un po shoh temen e portogalise dhe po shoh se kekan fshi disa postime te mia qe te jam drejtu ty.

kam shkru ikta fjale .

(((skodrinon ,mund te me provosh por pjalmi nuk te kthen pergjigje

po me ofendon por pjalmi prap nuk te kthen pergjigje

,por nuk ke faj ti por ka faj admini qe te ka vu ty .)))))

admin ikta fjale ka shkru pjalmi dhe kan ken ma shum se 6 dite te postume .

te betohem per njat zot qe asht ne qiell qe keta fjale i kam shkru dhe

nuk ka nevoje pse me rrejt pjalmi sepse i kan pa te tane .

pra nuk po e shoh se ku e kam ofendu skodrinonin qe po e thu ma siper .

mund te kem pas gabim me v1919 ,sepse edhe ai nuk la gja pa than ,por e pranoj se asht gabimi ma i madh i jemi ,kurse per skodrinoni nuk ma gjete nji fjali fyese ,ku ai kishte shkru ,pjalmi te njohin tan kush je ,dhe ti nuk ke permend kurxha ,dhe duhet me ia shkul pak veshin naqe ,e ja me e majt ne nji ane pse asht moderator sepse ne fund te fundit kultura e shkodranit asht me pas rrespekt per ma te madhin ,megjithate keto gjanat e skodrinonit nuk merren para sysh ,dhe ata fjalet ne kllapa anikimet e mija ,me duket se nuk i ke pa hiq .

kurse per fyerje kunder goldianit ku jan naqe .te dalin goldiani dhe te flasin ku asht fy prej pjalmit .

pash qe ke shkru edhe vvllaznine .

ti e din punen e atij muhabet dhe po habitem pse po e permend sepse e pe kujt i doli e drejta ,apo don me ta pru me link.

admin.

me fal per ita kundershtime sepse asht e vertete qe nuk duhet me iu drejtu ma te madhit te forumit ashtu ,,por nerse nuk kam te drejte per ato qe thash me me fal naqe .

dicka don me te than pjalmi dhe te lutem me kupto.

asht e vertete qe kundershtimi asht kundershtim por nuk futet kundershtimi ne fymje sepse .

ne forum thuhet mos me fy e ja mos me kundershtu ,dhe nese nuk kundershton ,nuk ka kuptim me u shkru.

kurse per paralajmerimin nuk ka randesi naqe ,por ti vete duhet me i pa ma shum kta gjana .

nuk asht puna te paralajmerimi qe asht ba sepse po te ishte e drejte kisha ul kryt ,dhe paralajmerimi qe asht ba ,nuk ka randesi a heket apo nuk heket ,por njiri ka moral dhe ndihet keq kur ai paralajmerim bahet per arsyjen qe pjalmi nuk ka me shkru ma nese ia bajm kete paralajmerim sepse preket shpejt dhe ta hekum qafet ,dhe ky paralajmerim vehet veq nga 3 veta dhe nuk ka randesi kush jan ,por duhet ta dime se forumi e ka emrin vllaznia ,dhe jena te tan shkodran dhe duhet ti dalim njeni tjetrit zot e ja ta mposhti njeni tjetrin tamam si ne rastin e mirit qe u ofendu ne forumin tirana dhe u versulet shum vellezer te forumit tone ,per me i dal zot vllait tone .

edhe njihere admin ,me me fal naqe ,dhe me fal qwe ndodhen keta gjana ne forumin tand

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Thu, 18 Jun 2009 , 04:25

modi shkruan

me falni se nuk me takon mua me gjerr fajtorin apo pa fajtorin, nuk asht puna ketu per paramilema e gjana se nuk asht ba hataja, pjalmi mund te ket ofendu, por nje gja di nuk jemi femi te vegjet te bajm keshtu. ta zgjedhime edhe ket bashk, ashtu sic i ka hije burrit, dhe te mesojm nga keto qe te mos i perserisim ma. normale se do ket ofendime e gjana por gjaja ma e veshturi asht si te mesojm tja japim doren njani tjetrit dhe mos te majm hater nga asnjani.

kot si thojn asaj fjales nuk asht trim ai qe vret por ai qe fal.

pjami naq e di se mua sma merr per keq. nje keshill ta jap si vlla. nese ne te ardhem te ngacmon dikush pos u pergjigje ne forum. por shko ne Privat Mesazhe.

_________________________________________________________________________

mesazhi i dyte i mondit

nuk asht puna me gjet fajtorin ma naq se nuk do ja dalim kurr asaj punes. puna kryesore asht me e harru ca asht ba dhe mos me e perserit ma. dhe nese nuk na pelqejn shprehjet e njani tjetrit te flasim ne vend tjetur se nuk ka lezet ketu hyjn njerzit me shiku ifrofmacione per skuadren ton ose me komuniku me ne dhe jo me degju gjamatat tona. ca asht ba asht ba nuk rregullohet ma gjanat qe mut te rregullojm asht por ti perserisim ma.

po edhe ti ma naq duhet me e dit pak kur me fol dhe me mendu 2 here para se me shkru, se nuk flitet asht si ke fol per skodrinon dhe 1919V..

______________________________________________________________________

mondi .

faleminders naqe edhe qe me ke dal zot por edhe qe ke than qe nuk ke fol mire me v1919 dhe skodrinonin.

ke shum te drejte per v1919 sepse nuk asht dasht me i than mos i fut hundet dhe e pranoj ,

kurse per skodrinoni ja naqe se nuk i kam fol keq .

mondi ,dicka don me te than pjalmi

sa i perket skodrinonit ,du me te than dicka .

nuk e kam fyj asnjihere .

lexoji fjalet e mija qe jan shi ,sepse i jam anku adminit dhe kan ken gadi 6 dite dhe jan shi,

a te duket fymje kur te thote dikush ,pjalmi te tan e dime se kush je ,dhe shndet me te than ,plaq te duket .

a te duket fymja kja gja !!!!!!!!!!!!!!!!!

ta ban pjalmi nji be.

mos ma prift zoti mbare mu e tan familjes teme ,nese skodrinoni nuk mi ka than ita fjale .

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Thu, 18 Jun 2009 , 05:16

mondi .

ikta jane fjalet qe u nxe muhabeti .

nji here me tha e dine te tane se kush je ,kurse postimi i dyte asht shnet me te than plaq te duket.

pse keta fjale te dalin kur po diskutojm per sport ,ku nuk asht mundesia me i than hiq .

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Thu, 18 Jun 2009 , 06:00

vllaznia1919 wrote:Per Pjalmin:Ne rradhe te pare un skam asnjilloj kujit me ty se as qe njifna bashku kshtuqe nuk shof arsy me pase kuj me ty.Ne rradhe te dyte Miri ka mendjen e vet e nuk asht fmi me marre vendimet qe du un manej tuj pa qe un po te dosha e basha vet meqe jam administrator vet.
Per te tjeret:Meqe ne forume duhet dikush qe merre me marvajtjen e forumit,ky ose ata persona e kan mundesine me nderhy kur disa gjana nuk shkojne si duhet.
v1919 .

ikta fjalet qe ke shkru,qysh ne fillim ((((edhe ju lutem her tjeter mas hidhni akuza kote se jane krejt pa vend)))))

pra un u ankova ,dhe ti ankimet i qove ne akuza ,dhe kja mu duk nji kuj qe asht dasht me u vertetu para se me e than.

dhe kja asht arsyja qe un thashe mos i fut hundet ,dhe perket gja te kerkoj falje sepse asht dasht me u shpreh ma mire ,dhe per pune moshet qe je ma i madh ,asht dasht me te rrespektu dhe per administrator asht dasht me te rrespektu ,por ama edhe ti ata fjale mi qove mu direkt dhe me vrave sepse hine aty ku situata e pe si ishte ,dhe si administrator asht dasht me majt anen e te dyve e ja me ma hedh mu fjalet ashtu .

asht e vertete se nuk njifna sepse po te ishim njoft nuk do mi kishe than keta fjale (A shef se ste pergjigjet kerkush.Mylle kyt muhabet,po ta tham kshtu troq meqe nryshe smore vesht.)))))

megjithate ishte gabimi jem qe te thashe mos i fut hundet ,dhe prap te kerkoj falje .

kurse per pune paraLAJMERIMIT ,nuk mund te tham qe i ke than ti mirit me me hek ,por paralajmerimi dihet shum mire se nga biseda jote dhe e jemja ka ardh ,dhe miri me ty asht administrator ,keshtu qe paralajmerimi dihet shum mire qe asht shkru per me me hek ,dhe asht komplet direkt muhabeti jem dhe i jot.

megjithate pjalmi te kerkon te falun per ate fjalen qe te ka than ,dhe e pranoj si te kishe te drejte dhe si mos te kishte te drejte ,(mos i fut hundet nuk asht dasht per me te than) dhe te kerkoj prap falje sepse prap e tham je ma i madh se un edhe me moshe edhe ne forum.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Thu, 18 Jun 2009 , 06:03

tre rreshtat e postimit te fundit jan ishtu se mos ma merr per keq

megjithate pjalmi te kerkon te falun per ate fjalen qe te ka than ,dhe e pranoj si te kishe te drejte dhe si mos te kishte te drejte ,nuk asht dash me te than (mos i fut hundet ) dhe te kerkoj prap falje sepse prap e tham je ma i madh se un edhe me moshe edhe ne forum.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Edmond-Cela » Thu, 18 Jun 2009 , 10:47

pjalmi, e kam per here te tjera se kjo qe asht ba duhet harru dhe me e lane ketu ket muhabet ka ike tesh, edhe me degjo me kujdes, ti shum here ta thot nje njeri nje gja te duket dyket si fyrje dhe kercen fill, tashi ketu do ishte ken mire me mendu per forumin dhe puna e mire qe bahet me e majt ket forum sa ma te paster dhe nga nje here duhet ma ba si shurll apo qorr ose me shkru ne privat mesazh. kaq kisha

gjaja ma e mire nga nje here asht me ba dimek se nuk shikon e degjon

me degju mondin i harron te gjitha ato siper dhe me pas kujdes ne te ardhmen jo vetem ti por te gjith ne.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by vllaznia1919 » Thu, 18 Jun 2009 , 13:21

O pjalm ska nevoje me kerku te falun se nuk asht shem bota jo.Por un kur nderhyna fola ne rradhe te pare shumes e thashe jeni jashte temet e myllne kyt muhabet.Manej thashe qe ska nevoje me lshu akuza se jane shi komente etj etj.Manej po dosha me me perjashtu ndoken e kisha ba vet direkt se jam ma i vjetri ktu perveq nja dy vetve,admin jam kshtuqe skam nevoj me i thane mirit.Por ta lajme kyt muhabet se asht e kote dhe jena marre vesht.Gjithqka si perpara per mu ska ndodh kurgja.Vetem se tesh e mrapa problemet personale ju lutem TE GJITHVE me i zgjidhe me mesazhe private dhe jo ktu.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Miri » Thu, 18 Jun 2009 , 16:39

Me duket vetja si me ken ne zgjelljet e 28 qershorit njeri akuzon tjetrin e tjitri tjetrin me rradhe.
Meqe pjalmit nuk i mbushet mendja madje jemi ne te gjithe gabim ndersa ky ka te drejte atehere le ta mbyllim me kaq kete bisede.
Cdo postim tjeter qe behet rreth ksaj teme do fshihet.

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by loroborici » Sun, 12 Jul 2009 , 20:39

MUNET ME MTHAN NA NJANI KU KANE SHKUE MESAZHET E MIJA AAA? KJO ASHT MARRE, ASHT BASH TURP BESA. NUK ASHT HERA E PARE QI BAHET. DUHET ME DHAN SHPJEGIM PSE ASHT BA. KTO MESAZHE KAN KEN KE TEMA VLLAZNIA-SLIGO. DU ME NIGJU NJI PERGJIGJE NGA ADMINAT :roll: :roll:
Vllaznia ne zemer
Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by fpjalmi » Sun, 12 Jul 2009 , 21:25

si asht puna mor loro boriqi.

shpjegoju ma mire te lutem

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by loroborici » Sun, 12 Jul 2009 , 21:32

fpjalmi wrote:si asht puna mor loro boriqi.

shpjegoju ma mire te lutem
Puna asht nji kshu o miku jem fpjalm
Kisha shkurt do mesazhe ke teme Vllaznia Sligo. por i sot jam tuj pa se jane shue te tana. Marre besa.
Vllaznia ne zemer
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Admin » Sun, 12 Jul 2009 , 23:01

LoroBorici ersyen pse jane fshi mesazhet tuja e te disa anetareve te tjere e ke tek tema ku ke ba postimet

http://www.fkvllaznia.net/main/forum/vi ... =40#p50839
Sdq mesazhet jane fshi se kane kene jasht temet!!

Titulli i temes asht Vllaznia - Sligo e ja Gazeta sporti shqiptar apa Tirana dhe Sporti shqiptar!!!
Vllaznit Ultras

Image

loroborici
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 695
Joined: Fri, 09 Feb 2007 , 17:40
Skuadra: vllaznia

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by loroborici » Sun, 12 Jul 2009 , 23:16

Admin wrote:LoroBorici ersyen pse jane fshi mesazhet tuja e te disa anetareve te tjere e ke tek tema ku ke ba postimet

http://www.fkvllaznia.net/main/forum/vi ... =40#p50839
Sdq mesazhet jane fshi se kane kene jasht temet!!

Titulli i temes asht Vllaznia - Sligo e ja Gazeta sporti shqiptar apa Tirana dhe Sporti shqiptar!!!
Mu mduket se jeni tuj u nxitue boll, tuj fillue me shujt mesazhet si tju doji e bardha zemen. Nuk asht vertet se kane ken jasht temet, se aty kam fol per neshjen e kam dhan edhe do shpjegime. Tash pse ka pas 1 fjali per sportin shqiptar, nuk di pse paska ken jasht temet, kur konteksti i atyne qi u diskutun ka ken lidhun me ata cka kan than gazetat per ket neshje. Se pakut bajshit redaktim fjalish nqs don tuj ju permajt rujtjes se tems. Nuk ka kne cdo gja me shujt.

Nji gja asht boll me tcuditbesa. Me thuj ta marrsha sa tema kan dal jasht temet, e sa fshimje kini ba?! :roll: Jo per gja por mos na merrni per njerz qi zdijm car bahet. Nuk ka ma budallej.
Vllaznia ne zemer
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Te rrespektojm rregullat

Post by Admin » Sun, 12 Jul 2009 , 23:27

Naqe se di pse je tu e marr per keq fshimjene disa postimeve qe jane jasht temet !!
Pervec ksaj shkrimet ishin tu marr nji drejtim me ngjyra fyse e perket jane fshi.
Sdq edhe temat e tjera qe devijojne mundohena me i redaktu apa me i fshi po tesh tana temave smundna me i ndej mrapa se njiri ka edhe halle tjera ....

Tana te mirat.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply