MERKATO NEPER BOTE

Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

MERKATO NEPER BOTE

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jan 2007 , 17:59

meqe pervec vllaznise bejme tifo dhe per skuadra europiane mendoj te flasim dhe per levizjet e fundit te merkatos neper bote.
une si tifoz i bayernit shpresoj mos jem vetem po jap nje lajm ku jemi favorite per marrjen e ribery
ka hi mik dhe sagnol per te tjerat i dini vete ju :lol:
i perjashtuar

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Mon, 22 Jan 2007 , 18:21

Une pervedi jam tifoz i tmerrshem i INTERIT tham se ka nji skuader fantastike po kisha pas qjef me marr Chivun e Romes
Kuqeblu perjete!!!!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jan 2007 , 18:27

normale qe kete vit interi eshte i pandalshem dhe po arrin rekorde nje pas nje
flitet se morati eshte i cmendur pas MESSIT te barcelones
nderkohe qe behet zyrtar kalimi i cekut MILAN BAROS nga aston villa tek LION
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Mon, 22 Jan 2007 , 20:54

BARCA FOREVER :wink:

Ska ekip qe i del perpara, masandej ka edhe ngjyrat e Vllaznise :D
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jan 2007 , 23:02

Un jam tifoz i cmendun gjerman, ne kampionatin gjerman jam me werderin dhe Bayernin e kam shum inat, por mqs ne arenen nderkombtare vetem Bayern asht i suksesshem detyrohem te bahem tifoz i bayernit, sa per barcelonen nuk kam pase ndonjeher simpati apo antipati te vecante per te, por qysh se ka ardh Ronaldinjo e URREJ, ne itali mpelqen ma shum Interi. Ne pergjithsi skuadra e dyt ne champions league qi do tkisha dasht me e fitu kupen mas Bayernit asht Chelsea, qi per arsye te Mourinjos ballackut e drogbas me pelqen shum.

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jan 2007 , 23:39

edhe une jam me chelsin prej ballack
dhe jam i sigurte se do fitojme kampionatin

p.s CAREW NUK shkon tek bremen por kalon tek aston villa
ndersa marco di vaio firmos per xhenoan
i perjashtuar

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Mon, 22 Jan 2007 , 23:41

Une kam tri skuadra qe kam qjef Vllaznia pa pytje Interi per blu Man Utd per kuqen kshu qe bahen kuqeblu,pranaj firma jeme asht KUQeBLU perjete
Kuqeblu perjete!!!!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jan 2007 , 23:42

bledi dmth asht me SKENDER GJINUSHIN ME PARTINE SOCIALDEMOKRATE
:lol: :lol:
i perjashtuar

BLEDI
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 578
Joined: Fri, 06 Oct 2006 , 17:40
Location: G.B
Contact:

Post by BLEDI » Mon, 22 Jan 2007 , 23:57

GOLDIAN wrote:bledi dmth asht me SKENDER GJINUSHIN ME PARTINE SOCIALDEMOKRATE
:lol: :lol:
Naqe deshta me ik me fjet po kur e pash pergjigjen thash po ta kthej

e VERTET :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
po jam me Zogun
Kuqeblu perjete!!!!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Tue, 23 Jan 2007 , 00:05

BLEDI wrote:
GOLDIAN wrote:bledi dmth asht me SKENDER GJINUSHIN ME PARTINE SOCIALDEMOKRATE
:lol: :lol:
Naqe deshta me ik me fjet po kur e pash pergjigjen thash po ta kthej

e VERTET :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
po jam me Zogun
EDHE UNE ME zogun JAM
FLESH REHAT NAQE
SE PO IKU DHE VETE
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Tue, 23 Jan 2007 , 22:06

Ne Itali me JUVEN!!!!!!
Ne Spaj me Barçen!!!
Ishalla po vjen Robinho te Juvja megjithse thohet qe vjen ne qeshor.

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 24 Jan 2007 , 00:51

vllaznia1919 wrote:Ne Itali me JUVEN!!!!!!
Ne Spaj me Barçen!!!
Ishalla po vjen Robinho te Juvja megjithse thohet qe vjen ne qeshor.
Itali Bolonja & Juve (edhe se Juvja vetem per kampionatin italian se nuk e kam fart qejf kampionatin italian ne pergjithesi)

Barça forever sic e kam shkru edhe ma perpara :wink:

Portokalli tane jeten :wink: :lol: :lol:
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Post by futbollist » Wed, 24 Jan 2007 , 19:49

Tane kohen kam kene me bajernin qysh se Jurgen Klinsman e Mathaeus kane lujte aty :wink: Shpresosha qe te merrshin edhe Klose mas Ribery.Ka mundesi qe Arian Robben te vij te Bajerni sikur ndigjova...
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 25 Jan 2007 , 13:07

jo svjen roben te bayerni e ishalla smarrim kampionat sivjet ti therrain kokes per vitin tjeter
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Thu, 25 Jan 2007 , 17:40

RONALDO KALON TEK MILAN
TOMASSON NGA STUTGARTI TEK VILLAREAL
SCHAFER NGA NURNBERGU TEK STUTGART
LAUTH NGA HAMBURG TEK STUTGART
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Fri, 26 Jan 2007 , 01:35

Naqe Pfanestili ku ka firmose? :lol: :lol: :lol: :lol:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 26 Jan 2007 , 18:26

vllaznia1919 wrote:Naqe Pfanestili ku ka firmose? :lol: :lol: :lol: :lol:
juventus e kerkon :lol: :lol:
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 26 Jan 2007 , 19:04

MISHEL PLATINI eshte presidenti i ri i UEFAS

p.s lajmi me pare kalon tek ne
i perjashtuar

User avatar
Ultras Kuqeblu
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 209
Joined: Fri, 26 Jan 2007 , 20:00
Contact:

Post by Ultras Kuqeblu » Fri, 26 Jan 2007 , 20:31

Pershendetje te gjitheve urime stafit per kete faqe gjithashtu edhe atyre qe marrin kohe per te shkruajtur informacion qe na ben te ditur cfare ndoll me skuadren tone te zemres dhe shume informacione te tjera edhe nje here urime. Michel Platinise ja dha ( Armand Duka perta fitoi ai,po bej lojra )
PARA VLLAZNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Fri, 26 Jan 2007 , 20:43

Gladiator Kuq e Blu wrote:Pershendetje te gjitheve urime stafit per kete faqe gjithashtu edhe atyre qe marrin kohe per te shkruajtur informacion qe na ben te ditur cfare ndoll me skuadren tone te zemres dhe shume informacione te tjera edhe nje here urime. Michel Platinise ja dha ( Armand Duka perta fitoi ai,po bej lojra )
mire se edhe ne mesin ton naqe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Post Reply