Legjionaret

Diskutoni rreth ekipit tone Kombetares ,futbollisteve te saj , etj.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Legjionaret

Post by GOLDIAN » Fri, 27 May 2011 , 06:30

o skodrinon a me shpjegon dicka
para da ditesh u shkru se menaxher spanjoll (pa emer po nejse)kane nenshkru me vajushin
dje shkruhet qe nje femer kontakton me te jatin e tij dhe i ofron dinamon e zagrebit
me fal ku asht roli i menaxhereve ketu se me sa kam une njohuri vajushin e marrin ne dore menaxheret(nese asht e vertete )dhe jo ma baba apo jam gabim
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Legjionaret

Post by Skodrinon » Fri, 27 May 2011 , 15:08

ndoshta e kane pase fjalen per ndermjetsa. se zakonisht kur firmos me nji menaxher njat ke, e nuk ndrrohen krye dy ditsh. edhe radonjic keka tu bashkpunu me i gjet ekip. sot flitet per hajdukun e splitit

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Legjionaret

Post by Man in Redblue » Fri, 27 May 2011 , 22:55

Skodrinon wrote:
kurse gjergj kola thote asht tu u ba nami ne austri per vajushin. dyndje menaxheresh. :D
mos delni n'rruge ju qi jeni atje se ka me pase trazina :D

hahahahah kena pa gazep me sy sot, cfar kallabllekut :lol: :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Sat, 29 Oct 2011 , 05:20

koter golsat e besart berishes ne ligen australiane.

http://www.youtube.com/watch?v=VdGwGJGBbeQ
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Sat, 29 Oct 2011 , 05:20

kater golat e besart berishes ne ligen australiane

http://www.youtube.com/watch?v=VdGwGJGBbeQ
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Admin » Sat, 29 Oct 2011 , 12:57

Me vjen mire per Berishen.
Edhe javen e kalum ka ba 1 gol.
Skuadra e tij kryeson kampionatin Australian me 12 pike.
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Legjionaret

Post by GOLDIAN » Sat, 29 Oct 2011 , 13:48

Admin wrote:Me vjen mire per Berishen.
Edhe javen e kalum ka ba 1 gol.
Skuadra e tij kryeson kampionatin Australian me 12 pike.
19 vjec asht si dihet mund te kthehet prap ne europe
fundja ska nej gja ma shume jovetici hmmmmm
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Admin » Sat, 29 Oct 2011 , 16:50

hahahhaa Gold. Mu me vjen mire per te se ka pas disa demtime rresht e ja se bahet per komtare:-P.
Sdq Berisha asht 26 vjec e nuk asht fart i madh, problemi asht se nuk asht tu lujt ne nji kampionat me livel.
Vllaznit Ultras

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Legjionaret

Post by GOLDIAN » Fri, 11 Nov 2011 , 20:42

u knaqme me batuta o zot o zot
si na shkaj jeta hare e gezime tan bota na ka zili na e rrushin ishalla

http://www.sportishqiptar.com.al/newsit ... te-fituar/
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Legjionaret

Post by GOLDIAN » Fri, 11 Nov 2011 , 21:00

te shkretat azerbagjan e maqedoni qe kena me i korit
apo sjane djelmoshat kuqezi me duf do e shkdryjne iher sante me azerbagjannin e bert vogstit sa tan gjermania ka me komentu
asht ndeshja e fundit e vogstit si trajner dhe si dhurate djemte tone i kane pergatit nje 5-0
po marr manin e po nisna per stadium
i perjashtuar

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Admin » Sat, 12 Nov 2011 , 12:34

Ehhhhhhh skena lojtar per me pretendu.... edhe kta qe kena e qe "krenohena" kohet e fundit jane tu u paraqit sh keq....
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Tue, 15 Nov 2011 , 23:39

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Thu, 24 Nov 2011 , 00:04

Miroslav Vujadinovic aplikon per pashaporte shqiptare."dua kombetaren shqiptare"-ka thene malazezi
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Legjionaret

Post by Skodrinon » Thu, 24 Nov 2011 , 00:32

per zoten me ken i mire sa buffon nuk e du nji malazez me komtaren, jo ma ket

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Re: Legjionaret

Post by jeti » Thu, 24 Nov 2011 , 01:02

Komtarja te marrin Fatos Beqirajn qe i bani gol realit mram :)
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Sun, 27 Nov 2011 , 20:01

berisha shenon 2 gola ne fitoren e skuadres se tije 4-0

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Legjionaret

Post by fpjalmi » Sun, 11 Dec 2011 , 11:39

Lorik Cana shenon golin e pare ne kampionatin italian ne fitoren e Lacios 1-3http://www.youtube.com/watch?v=VWl7tb01 ... re=related

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Admin » Sun, 11 Dec 2011 , 14:47

Shyqyr ma ne fund Cana po fillon me e marr vedin.

Tek link i masiperm nuk shifet bane prove a shifet ktu:Ne kete ndeshje Cana ka hi ne pjesen e dyte edhe asht vlersu me noten 7,5.
Ishalla vazhdon kshu.
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Legjionaret

Post by Edmond-Cela » Sun, 15 Jan 2012 , 13:42

Berisha shenon gol ne secont te fundit te ndeshjes.

Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Legjionaret

Post by Man in Redblue » Sun, 15 Jan 2012 , 15:15

Paska ba gol e nfund paska dasht me u rrah - tipike Berisha: hajrsyz!


Per mendimin tem "kapitulli Berisha" asht i mbyllun per komtaren edhe pse ai hala asht i ri. Ai edhe kur ka ken ne kulmin e karrieres se tij nuk ka dhan per komtaren ma shume se disa aksione individuale. Asht shume egoist, mka mbet nmend ai rasti qe nuk pasoi ne ndeshjen kunder Portugalise qe kishte me ken gol i sigurte, dhe mandej grindja me Canen nsy te tifozave.

Post Reply