persona ne kerkim

Ketu mund te shkruani dhe te diskutoni per çdo gjë ...
Post Reply
Goce_Sportiste
Kryetifoze
Kryetifoze
Posts: 587
Joined: Sat, 06 Jan 2007 , 12:29
Location: Canada

Re: persona ne kerkim

Post by Goce_Sportiste » Mon, 02 Apr 2012 , 21:23

Po per zotin se ke keq...se ja spo i nihet zani i gojes hahhhahahha
I Love To Live And I Live To Love!
E shkruajta fjalen "TE DUA" ne rere,
e fshine dallget, e shkruajta ne qiell,
e fshine rete, e shkruajta ne zemer,
do mbetet perjete.

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Tue, 03 Apr 2012 , 00:15

me duket se ja ka mbydh gojen v1919's kjo siper
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Wed, 18 Apr 2012 , 15:59

pa zoten e dini ku bahet antari i nderum i ketij forumi FORRI, uroj te jet mire, dhe ishalla na rikthehet.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: persona ne kerkim

Post by GOLDIAN » Thu, 19 Apr 2012 , 01:37

Edmond-Cela wrote:pa zoten e dini ku bahet antari i nderum i ketij forumi FORRI, uroj te jet mire, dhe ishalla na rikthehet.
na mungon forri po dhe shv13
na mungon futbollsti dhe kuqebluforever
po dhe ky v1919 na ka kthy shpinen ishalla po i hup juvja :lol:
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: persona ne kerkim

Post by vllaznia1919 » Sat, 05 May 2012 , 14:15

Un shpinen vllazenve shkodrane sja kthej kurre.Mund te baj mungesa por prep ktu kthehem.
Ate qe the per Juven ishalla se ke thane seriozisht.hahahahahahahahaha
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: persona ne kerkim

Post by GOLDIAN » Wed, 16 May 2012 , 23:25

vllaznia1919 wrote:Un shpinen vllazenve shkodrane sja kthej kurre.Mund te baj mungesa por prep ktu kthehem.
Ate qe the per Juven ishalla se ke thane seriozisht.hahahahahahahahaha
e kisha sa me te ngacmu e me te kthy ne forum :mrgreen:
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: persona ne kerkim

Post by vllaznia1919 » Sat, 09 Jun 2012 , 10:31

A e pe Juven? :D
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: persona ne kerkim

Post by Man in Redblue » Sat, 09 Jun 2012 , 12:15

vllaznia1919 wrote:A e pe Juven? :D
hajt se mas 1 viti ja hekun titullin prape e e cojne nji kategori maposhte per trukime :wink: :lol: :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Sat, 09 Jun 2012 , 13:18

Man in Redblue wrote:
vllaznia1919 wrote:A e pe Juven? :D
hajt se mas 1 viti ja hekun titullin prape e e cojne nji kategori maposhte per trukime :wink: :lol: :lol:

hahaha
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: persona ne kerkim

Post by GOLDIAN » Wed, 28 Nov 2012 , 00:04

pash besen ka ka shku skodrinoni
i perjashtuar

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Wed, 28 Nov 2012 , 19:30

As une nuk e kuptoj mungesen e tij.
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Admin » Sat, 01 Dec 2012 , 15:16

Ishalla asht mire se as ne fcb nuk e kam pa.
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: persona ne kerkim

Post by Skodrinon » Thu, 08 Aug 2013 , 18:55

qe mor ku jam :D
a ju kam mungu a?
ju mu boll pasha zoten
nuk kam pas internet prandej nuk kam hi mos m'denoni ket here :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Sat, 10 Aug 2013 , 18:45

Skodrinon wrote:qe mor ku jam :D
a ju kam mungu a?
ju mu boll pasha zoten
nuk kam pas internet prandej nuk kam hi mos m'denoni ket here :D
Shyqyr qe ke ardh shnosh e mire mar tamarrsha e ishalla ke ardh me men nkry :wink:
ska kush te denon se ka ra gripi pulave ne forum :lol:

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Edmond-Cela » Sun, 11 Aug 2013 , 12:18

mire se erdhe Skodrinon, si ja ke kalu naqe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: persona ne kerkim

Post by Skodrinon » Mon, 12 Aug 2013 , 16:04

mire
a jeni mire tan ju iher?
se nuk gjeta kallabllek n'forum :)
apo jane me pushime?

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Mon, 12 Aug 2013 , 17:56

Ka ra interesi per Vllaznin ne kete gjendje qe asht,ska mbet gja tjeter me diskutu se gjanat jan krejt te qarta interesi zero.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: persona ne kerkim

Post by Man in Redblue » Thu, 15 Aug 2013 , 17:59

Marak na ke ba, shyqyr qe je shnosh e mire! Denim normal qe ska, ka ardh demokracia edhe kndej :lol:

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Miri » Mon, 04 Apr 2016 , 17:04

:shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :wink:

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: persona ne kerkim

Post by Admin » Sat, 16 Apr 2016 , 16:21

Tjeta jote,
jena ba te tane per denime :P
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply