Lajmet ne prang te ndeshjeve

Diskutoni ndaj ecuris dhe ndeshjeve te Kupes se Republikes

Moderator: GOLDIAN

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Wed, 10 May 2006 , 02:49

Bokatola, i vetmi shqetësim për Dedjen

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri në nisjen e ndeshjes finale të Kupës së 54-t të Shqipërisë, formacioni i Vllaznisë për këtë takim thuajse është qartësuar. I vetmi dyshim duket se është aktivizimi apo jo i kongolezit Bokatola. Ai në dy seancat e fundit ka ndjerë shqetësime në kaviljen e tij të djathtë dhe si rrjedhojë nuk është shumë e qartë nëse do luajë apo jo nga minuta e parë. kjo është e vetmja dilemë për trajnerin Hysen Dedja i cili ka bërë të ditur dje edhe faktin se të tjerët i ka të gatshëm. Pa përmendur këtu portierin Ndoja që për arsye dëmtimi i ka dhënë fund sezonit. Megjithatë në portë do jetë Grima ndërkohë që Lici nuk do ta nisë ndeshjen si titullar. Të tjerët do jenë po ato që kanë luajtur në ndeshjet e fundit.
Vllaznit Ultras

Image

Post Reply