HACETTEPE kampionati turk

Ketu mund te diskutoni mbi kampionatet e huaja si kamponati Italian,Gjerman,Anglez, Spanjoll, etj.
Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Sun, 22 Feb 2009 , 07:57

vllaznia1919 wrote:Lika njaty.Sukaj me LEGJENDEN KUQEBLU.TELI me Qarabagh.
Lika kush e din se ku do jete ti rregullu hamburger ne Turqi se ka fites ma te madhe :wink:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sun, 22 Feb 2009 , 12:42

Miri wrote:
vllaznia1919 wrote:Lika njaty.Sukaj me LEGJENDEN KUQEBLU.TELI me Qarabagh.
Lika kush e din se ku do jete ti rregullu hamburger ne Turqi se ka fites ma te madhe :wink:
döner kebab ndoshta ma mir se hamburger slen me prodhu turqia
i perjashtuar

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by vllaznia1919 » Sun, 22 Feb 2009 , 16:37

Ja ja nuk shet se ska nevoj.Lun rregullisht perveq javes se kalume qe ishte i damtum prej komtares.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by vllaznia1919 » Sun, 22 Feb 2009 , 16:58

Biles sot kan fitu 3-1 dhe Lika ka ba nji super gol edhe ka dhane asistin e golit te tret.Itesh sa me erdhi ky lajm.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sun, 22 Feb 2009 , 22:03

vllaznia1919 wrote:Biles sot kan fitu 3-1 dhe Lika ka ba nji super gol edhe ka dhane asistin e golit te tret.Itesh sa me erdhi ky lajm.
he ma mir se ishe pesimist a shef si fitune sot vec per hater tend me tkujtu se tepja ka shanse per titull
tre gola tepja 2 sukaqj e nje lika ku ka ma mire
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Skodrinon » Mon, 23 Feb 2009 , 13:36

GOLDIAN wrote:
vllaznia1919 wrote:Biles sot kan fitu 3-1 dhe Lika ka ba nji super gol edhe ka dhane asistin e golit te tret.Itesh sa me erdhi ky lajm.
he ma mir se ishe pesimist a shef si fitune sot vec per hater tend me tkujtu se tepja ka shanse per titull
tre gola tepja 2 sukaqj e nje lika ku ka ma mire
tepja? ahaahahahahahaa
me e ka lujt derbin tepja, me ajasmen a? :lol: :lol: :lol:

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Ujku » Mon, 23 Feb 2009 , 18:09

Ja ja me Ajasmen pa me Lugucesmen :lol:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Skodrinon » Mon, 23 Feb 2009 , 22:22

Ujku wrote:Ja ja me Ajasmen pa me Lugucesmen :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by vllaznia1919 » Wed, 25 Feb 2009 , 21:39

Derbi bombe kta.Hahahahahahahahahah!
Luguçesmja.Hahahahahahah!
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Fri, 27 Mar 2009 , 13:19

mduket tepja e ka hanger per kete vit
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Fri, 27 Mar 2009 , 14:07

GOLDIAN wrote:mduket tepja e ka hanger per kete vit
E ka pas te hanger pa fillu mire :wink:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Fri, 27 Mar 2009 , 15:14

prandej iken teli me sukajn mas me e hanger dhe ata
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sun, 26 Apr 2009 , 21:20

a me kan ba syte vllazen a kishte fitu me taman tepja mas disa mujve pa fitore
i perjashtuar

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Sat, 02 May 2009 , 00:31

tepe tepe tepe oleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kishin fitu me galatasarayn 2-0
forca tepe
skan shpresa per shpetim hic
i perjashtuar

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by Miri » Sat, 09 May 2009 , 22:29

Genclerbirligi vs. Hacettepe SK 3:1
Goldi noshta shpeton ma se asht ti marr rrezultate te mira :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Tue, 12 May 2009 , 09:03

Miri wrote:Genclerbirligi vs. Hacettepe SK 3:1
Goldi noshta shpeton ma se asht ti marr rrezultate te mira :D :D
i ka hanger dreqi me kohe
vec ishalla gilman lika po kalon te nej ekip tjeter
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by fpjalmi » Wed, 13 May 2009 , 00:41

me sa di un accepte ka siguru kategorine e dyte :D :D :D :D

para 4 javesh e pashe qe ishte ka fundi

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Wed, 13 May 2009 , 10:20

fpjalmi wrote:me sa di un accepte ka siguru kategorine e dyte :D :D :D :D

para 4 javesh e pashe qe ishte ka fundi
NJATY JAN PRAP :D
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by fpjalmi » Wed, 13 May 2009 , 17:46

mund te kete shprese me lujt ne play off :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: HACETTEPE kampionati turk

Post by GOLDIAN » Wed, 13 May 2009 , 17:51

fpjalmi wrote:mund te kete shprese me lujt ne play off :D :D
asi shpres nuk kan
i perjashtuar

Post Reply