GEZUAR KRISHTELINDJET

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

GEZUAR KRISHTELINDJET

Post by vllaznia1919 » Wed, 24 Dec 2008 , 20:49

I uroj tane besimtarve katolik gezuar festen e shjete te Krishtelindjeve.Zoti ju bekofte e ju ndimofte ne jeten tuj.
Gzuar vllezen.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Wed, 24 Dec 2008 , 20:51

i bashkohem edhe une urimit te v1919
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

kristiani
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 624
Joined: Sat, 05 Feb 2005 , 22:27
Location: France

Post by kristiani » Wed, 24 Dec 2008 , 21:22

Gezuar Krishlindjet tanve ishalla sonte ja kaloni tan sa ma mir...edhe mas hani mish po peshk :lol: :lol: :lol:
FORZA VLLAZNIA

User avatar
toni kuqeblu
Antar
Antar
Posts: 27
Joined: Fri, 28 Nov 2008 , 01:08
Location: me mend e zemer gjihmon n'Shkoder

Post by toni kuqeblu » Wed, 24 Dec 2008 , 21:56

falemnders per urimet dhe gezuar uroj dhe une gjithashtu.
Pershumvjet katolikeve Krishtlindjen dhe te gjitheve se bashku dhe Vitin e Ri 2009 !
Vllaznia kampione

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Post by Edmond-Cela » Wed, 24 Dec 2008 , 22:05

gezuar toni kuqeblu. nese ke mundesi shikoje pak PM naqe. me rrespekt mondi
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

vvvllaznia
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 887
Joined: Thu, 02 Jun 2005 , 21:04

Post by vvvllaznia » Thu, 25 Dec 2008 , 00:17

urime te gjithve

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Post by Man in Redblue » Thu, 25 Dec 2008 , 01:01

I Uroj krishtlindjet vllazenve shkodrane

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Post by Admin » Thu, 25 Dec 2008 , 01:22

Gezuar e pershumvjet Krishlindjet fat e lumturi ju sjellte kjo nate
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 25 Dec 2008 , 08:22

Ju uroj Gezuar krishtlindjet,gjithmone shendel & lumturi ne jeten tuaj dhe familjen tuaj.

demi
Antar
Antar
Posts: 19
Joined: Tue, 23 Dec 2008 , 14:53

Post by demi » Thu, 25 Dec 2008 , 14:18

Gezuar edhe prej meje Krishtlindjet,qoft vit sa me i mbare per gjith shqiptaret,ishalla babagjyshi po na i ploteson deshirat,juve qe te dilni kampion dhe neve qe te kemi nje president te ri,ose kti qe eshte ti ngel gjeli i detit ne fyt ishalla.GEZUAR PER SHUM VJET

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Thu, 25 Dec 2008 , 14:59

:lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Thu, 25 Dec 2008 , 23:17

besa keka tamam burr i poshter xhani.

i ka premtu partizanit me i dhan lojtareve rrogat me 24 ,dhe siq duket e paska harru.

un se kuptoj se sa njiri te poshter paska lan partizani president.

tamam po thu ,gjeli i detit i mbet ne fyt.

nuk mendoj se ka bota nej president pa ftyre.

lojtaret e partizanit nuk e kuptoj pse nuk e qojn ket pune ne uefa se fshf asht nje federate e qelbun,qe asht dasht me e zgjidh punen me kohe.

megjithate mendoj se xhanit i ka ardh fundi se ska lek me pagu lojtaret dhe siq duket asht firm piramidale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeti
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 1544
Joined: Tue, 13 Nov 2007 , 09:30
Skuadra: Vllaznia
Contact:

Post by jeti » Fri, 26 Dec 2008 , 08:30

Per te gjith antaret Katolik, Cristian, Protestan e te gjith qe besojne ne Krisht, ju Uroj Pershume vjet Krishtlindjet.
Shpresoj qe te jeni duke ja kalu mire prane familjeve tuaja.
Forca Vllaznia...Image
ImageImage

demi
Antar
Antar
Posts: 19
Joined: Tue, 23 Dec 2008 , 14:53

Post by demi » Fri, 26 Dec 2008 , 17:38

fpjalmi wrote:besa keka tamam burr i poshter xhani.

i ka premtu partizanit me i dhan lojtareve rrogat me 24 ,dhe siq duket e paska harru.

un se kuptoj se sa njiri te poshter paska lan partizani president.

tamam po thu ,gjeli i detit i mbet ne fyt.

nuk mendoj se ka bota nej president pa ftyre.

lojtaret e partizanit nuk e kuptoj pse nuk e qojn ket pune ne uefa se fshf asht nje federate e qelbun,qe asht dasht me e zgjidh punen me kohe.

megjithate mendoj se xhanit i ka ardh fundi se ska lek me pagu lojtaret dhe siq duket asht firm piramidale :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
xhani vetem po te vdes mund te ik nga partizani,ska rrug tjeter,lojtaret nuk e di pse nuk ankohen,para disa vitesh u ankuan nja 2 brazilian edhe ne uefa por prap xhani nuk i pagujti,ai eshte rob i poshter,e mallkoj me shpirt,nuk po zgjatem me shum me e shajt se sdu me dal as nga tema,gjithsesi fpjalmo rrofsh qe na urove dhe ti qe ti ngel gjeli ne fyt

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Post by GOLDIAN » Fri, 26 Dec 2008 , 18:38

gezuar e per shume vjet krishtlindjet
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Post by fpjalmi » Fri, 26 Dec 2008 , 21:07

per shum vjet krishtlindjet dhe viti i ri me nje vllazni tna gjejn me nje vllazni +10 me tiranen :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Sat, 27 Dec 2008 , 15:22

Ishalla po na ndohmojne kta krishtilindje per me fitu ndeshjen tone se tirana po lot tenisi me Ballshin.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Post by Skodrinon » Wed, 31 Dec 2008 , 16:39

I uroj tan katolikve gezuar Kshnellat.

ps: pak me vonese por kam pase probleme me internetin.

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Post by vllaznia1919 » Wed, 31 Dec 2008 , 18:04

Ska gja naqe se je ne kohe per ata te sot i vjetshmet! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Post by Miri » Thu, 01 Jan 2009 , 08:59

fpjalmi wrote:per shum vjet krishtlindjet dhe viti i ri me nje vllazni tna gjejn me nje vllazni +10 me tiranen :lol: :lol: :lol:
:twisted: :twisted: :twisted:

Post Reply