Europa League 2009-2010

Diskutoni per Kupen e Botes , Kupen e Europes , Ligen e Kampioneve , Kupen Uefa , Kupa Intertoto .

Moderator: Man in Redblue

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Europa League 2009-2010

Post by GOLDIAN » Sun, 21 Jun 2009 , 20:20

Miri wrote:Neser hillet shorti,behuni gadi shpirterisht :D
Anorthosi Qipro.
skena shans po me na ra ata
po ti ke hallin tand e di une :lol: :eag: :eag:
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Sun, 21 Jun 2009 , 23:03

Une du ne rundin e dyte Rapidin e Vjenes, se ke ELIMINON Vllaznia ne turin e pare pak randsi ka :D :D

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Europa League 2009-2010

Post by GOLDIAN » Sun, 21 Jun 2009 , 23:07

Man in Redblue wrote:Une du ne rundin e dyte Rapidin e Vjenes, se ke ELIMINON Vllaznia ne turin e pare pak randsi ka :D :D
pa pra miri den qipron iku raundi pare
rapidin ne te dytin per ne
me ju ba qejfin dhe ketyne te italise po na bjen me romen ne te tretin
mas lajme pa gja dhe mond celen ne te 4-in te na bijne me evertonin
e si perfundim te fitojme ne te 5 raund me zyrihun e ujkut
a doni ma per belulin
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Sun, 21 Jun 2009 , 23:11

GOLDIAN wrote:
Man in Redblue wrote:Une du ne rundin e dyte Rapidin e Vjenes, se ke ELIMINON Vllaznia ne turin e pare pak randsi ka :D :D
pa pra miri den qipron iku raundi pare
rapidin ne te dytin per ne
me ju ba qejfin dhe ketyne te italise po na bjen me romen ne te tretin
mas lajme pa gja dhe mond celen ne te 4-in te na bijne me evertonin
e si perfundim te fitojme ne te 5 raund me zyrihun e ujkut
a doni ma per belulin
ti ke inat se nuk ka dal Kärnten ne Europa League,po mos u merzit ,se ta po te vjen per champions league Tirana ne Klagenfurt me lujt kunder asaj skuadres rumune

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: Europa League 2009-2010

Post by Edmond-Cela » Mon, 22 Jun 2009 , 00:05

une dua rangers
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Europa League 2009-2010

Post by Miri » Mon, 22 Jun 2009 , 13:16

GOLDIAN wrote:
Miri wrote:Neser hillet shorti,behuni gadi shpirterisht :D
Anorthosi Qipro.
skena shans po me na ra ata
po ti ke hallin tand e di une :lol: :eag: :eag:
Cfar hallit kam une? :(

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:22

jo mor Gold ska halle ky, halle kena na :? - ky vec pushime mas pushimesh :evil: :mrgreen:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Europa League 2009-2010

Post by vllaznia1919 » Mon, 22 Jun 2009 , 13:23

Ecni Mondi e Bledi se ju ka ra afer. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sligo Rovers(Irlande)-Vllaznia.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Europa League 2009-2010

Post by vllaznia1919 » Mon, 22 Jun 2009 , 13:25

Lahti(Finlande)-Dinamo Tirane
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Europa League 2009-2010

Post by Admin » Mon, 22 Jun 2009 , 13:26

Djema itesh asht tu e hedh shorti e Vllaznia ka pas shanc e i ka ra me lujt me skuadren irlandeze Sligo.
Ndeshja e pare luhet ne Irlande me date 2 korrik kurse ndeshja e kthimit me date 9 korrik ne Loro Boriçi.

Suksese Vllaznise.
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:30

ku asht tu e dhan online kund shortin?

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:33

ok, e gjeta vet linkun : http://de.uefa.com/live/competitions/ue ... basic.html

se per ca te vejn vesh adminat, kisha maru me te tana :evil: :D

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Europa League 2009-2010

Post by vllaznia1919 » Mon, 22 Jun 2009 , 13:35

Mas pilafit edhe ti.Tesh qe u mor vesht kundershtari i Vllaznise don me e pa ti a? :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Europa League 2009-2010

Post by GOLDIAN » Mon, 22 Jun 2009 , 13:35

a u tha se shorti a ne 13 e 30 ca asht kja pune si rrejne keshtu
i perjashtuar

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:39

vllaznia1919 wrote:Mas pilafit edhe ti.Tesh qe u mor vesht kundershtari i Vllaznise don me e pa ti a? :lol: :lol: :lol: :lol:
vazhdon shorti edhe per turrin e dyte me sa di une, apo ...?

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:51

GOLDIAN wrote:a u tha se shorti a ne 13 e 30 ca asht kja pune si rrejne keshtu

Lajmin per 13:30 e ka dhan klubi i Vllaznise, dhe e ka pas fjalen per turrin e dyte, se turrin e pare as nuk e llogarisism hic :D :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Europa League 2009-2010

Post by Skodrinon » Mon, 22 Jun 2009 , 13:52

po vazhdon
nqs e kalojme turin e pare du dinamon e tbilisit se mka met fiksim iku ekip qysh kur naeleminune ne tavoline

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:53

Skodrinon wrote:po vazhdon
nqs e kalojme turin e pare du dinamon e tbilisit se mka met fiksim iku ekip qysh kur naeleminune ne tavoline
o naqe, nqs nisesh ti per Gjeorgji nrregull :wink: :D , per ndryshe ti bijn me nai skuader ku ka edhe tifoza shkodran

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Europa League 2009-2010

Post by Admin » Mon, 22 Jun 2009 , 13:55

Spa din me fillu turi i dyte :D

Ne tur te dyte, duke shpresu qe te kalojme ta parin kisha dasht ndoj ekip Boshnjak ose Slloven.
Vllaznit Ultras

Image

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: Europa League 2009-2010

Post by Man in Redblue » Mon, 22 Jun 2009 , 13:57

Admin wrote:Spa din me fillu turi i dyte :D

he pra na mbyten emocionet :arrow:

Post Reply