Gëzuar Ditëlindjen Admin

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Edmond-Cela » Tue, 16 Feb 2010 , 16:07

Na u bash 100 admin dhe Gezuar Ditëlindjen. me sa me shum titull kampion Vllaznia jone ishalla
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by GOLDIAN » Tue, 16 Feb 2010 , 17:29

u bash 100 vjec admin
tu prift e mara ne cdo hap te jetes


edhe vllaznia ka dtl sot apo gabohem
i perjashtuar

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by fpjalmi » Tue, 16 Feb 2010 , 18:28

urime edhe prej pjalmit admin ,dhe me vjet te panumerume ,gjithashtu tu plotesofshin tana deshirat qe ke ne jete

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Skodrinon » Tue, 16 Feb 2010 , 18:52

U bash 100 vjeç Admin

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Ujku » Tue, 16 Feb 2010 , 20:26

Urime Admin pac jet te gjat e plot me gzime.

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Skodrinon » Wed, 17 Feb 2010 , 00:39

admin (91).jpg
Admin, ça asht kjo (91) mor? Kam kujtu se je ma i ri :P
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Ledi1920 » Wed, 17 Feb 2010 , 09:10

edhe 100
Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Miri » Wed, 17 Feb 2010 , 14:10

Ma mire hic se sa vone :D
Admino cdo te mire ne jete si dhe ne familje,cdo deshire e jotju u befte realitet.

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Miri » Wed, 17 Feb 2010 , 14:10

Ledi1920 wrote:edhe 100
100 ca? :D :D

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Miri » Wed, 17 Feb 2010 , 14:12

Skodrinon wrote:
admin (91).jpg
Admin, ça asht kjo (91) mor? Kam kujtu se je ma i ri :P
Ma e keqja asht se kta po i thojne me u ba 100 vj dmth edhe 9 vite edhe kaput :D

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Ledi1920 » Wed, 17 Feb 2010 , 17:32

Miri wrote:
Ledi1920 wrote:edhe 100
100 ca? :D :D
vite jete...nqs admini ka qejf me shtu dhe noj ta boj :wink:
Image

shv13
Moderator
Moderator
Posts: 1174
Joined: Mon, 24 Jul 2006 , 19:25
Location: torino
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by shv13 » Wed, 17 Feb 2010 , 23:56

edhe 100 tjera admin!!
Baji mire vec se mandej fillojne e qesin kunjin hallku :-)
ja kalofsh mire!
kuq e blu asht flamuri,
qe valvitet ne shkallet prej guri,
tane tjereve diftonja,
si tradhtojme kurre na kta bojna...

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Miri » Thu, 18 Feb 2010 , 12:49

Nuk e kam dit qe Admini paska lind te njejten dite me Vllaznin :D :D
Ktu i vjen era demin papapapa :wink:

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by REINIS » Thu, 18 Feb 2010 , 18:32

U bofsh 100 vjec Admino! :D :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Admin » Fri, 19 Feb 2010 , 16:54

Tjeta juj,

flm per urimet pa ikja asht dtl e Vllaznise :)
Dtl jema asht ma vone :)
Vllaznit Ultras

Image

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by vllaznia1919 » Fri, 19 Feb 2010 , 23:57

Hhahahahaa.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Miri » Sat, 20 Feb 2010 , 13:04

Admin wrote:Tjeta juj,

flm per urimet pa ikja asht dtl e Vllaznise :)
Dtl jema asht ma vone :)
Tkam shkru dicka ma siper :wink: :D :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by Skodrinon » Sat, 20 Feb 2010 , 15:27

ahahahaahah
hajt xene se ja ken uru vllaznise :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by fpjalmi » Mon, 22 Feb 2010 , 20:53

haaa,haaa ,sa e forte kja


mondi ,ti e meriton nji denim te mire me duket :lol: :lol: :lol:

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: Gëzuar Ditëlindjen Admin

Post by vllaznia1919 » Fri, 26 Feb 2010 , 17:10

Miri ti e kape nipin ne presh ne dore nepja tesh at senin. :lol: :lol: :lol: :lol:
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Post Reply