U riktheva :)

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

U riktheva :)

Post by sejad » Sat, 27 Mar 2010 , 20:25

Tungjatjeta djema,
U riktheva prape ne forumin e pare dhe me te sukseshem per Kuqeblute :)

Quhem Sejad, jetoj ne NY.

Ndoshta disa me njohni, disa jo :)

Shpresoj te kaloj mire me tifozet e zgjartte te vllaznise.
FORCA VLLAZNIA!!!

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Miri » Sat, 27 Mar 2010 , 20:28

sejad wrote:Tungjatjeta djema,
U riktheva prape ne forumin e pare dhe me te sukseshem per Kuqeblute :)

Quhem Sejad, jetoj ne NY.

Ndoshta disa me njohni, disa jo :)

Shpresoj te kaloj mire me tifozet e zgjartte te vllaznise.
Mirse erdhe Sejad,normal qe do ja kalojme sa me mire te gjithe se bashku.

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Post by Man in Redblue » Sat, 27 Mar 2010 , 21:00

Mir se u riktheve! si e ke pas emrin perpara ?

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Sat, 27 Mar 2010 , 22:39

mire se erdhe sejad

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U riktheva :)

Post by fpjalmi » Sun, 28 Mar 2010 , 00:54

sejad ,mire se erdhe dhe me nji fitore te vllaznise neser

sejad
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 233
Joined: Sun, 06 Jan 2008 , 20:47
Skuadra: Vllaznia || Bayern
Location: USA

Re: U riktheva :)

Post by sejad » Sun, 28 Mar 2010 , 03:07

Sejad Cenaj e kam pase emrin gjithmone naqe :)

Flm per mesazhet :)
FORCA VLLAZNIA!!!

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: U riktheva :)

Post by GOLDIAN » Sun, 28 Mar 2010 , 20:49

mire se u riktheve
i perjashtuar

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Edmond-Cela » Sun, 28 Mar 2010 , 21:13

mire se erdhe ne mesin ton
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Al-Nassr
I Sapoardhur
I Sapoardhur
Posts: 2
Joined: Fri, 14 May 2010 , 18:30
Skuadra: Vllaznia

Re: U riktheva :)

Post by Al-Nassr » Fri, 14 May 2010 , 20:06

:roll:
Image
Hysen Zmijani
shall never forget you :)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Thu, 10 Jun 2010 , 22:56

ho mer cuna si ju kam???? Nei sebep nei fejes nei martes nei synetllik keni pas e? se u bo ca koh qe sjom fut ene nuk i di nryshimet e reja... :P :P :P :P :P
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Post by Man in Redblue » Fri, 11 Jun 2010 , 00:51

REINIS wrote:ho mer cuna si ju kam???? Nei sebep nei fejes nei martes nei synetllik keni pas e? se u bo ca koh qe sjom fut ene nuk i di nryshimet e reja... :P :P :P :P :P

E reja e fundit: Pjalmi ka kalu tifoz me Hollanden :D :D

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U riktheva :)

Post by fpjalmi » Fri, 11 Jun 2010 , 05:45

Man in Redblue wrote:
REINIS wrote:ho mer cuna si ju kam???? Nei sebep nei fejes nei martes nei synetllik keni pas e? se u bo ca koh qe sjom fut ene nuk i di nryshimet e reja... :P :P :P :P :P

E reja e fundit: Pjalmi ka kalu tifoz me Hollanden :D :D
:mrgreen:

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Fri, 11 Jun 2010 , 15:08

ishalla je rikthy me kame t'mare per gjermanine reinis :)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Sat, 12 Jun 2010 , 01:43

Askush nuk e beso po un jom pref me e mor botrorin. Hajt ishalla!
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Sat, 12 Jun 2010 , 01:43

fpjalmi wrote:
Man in Redblue wrote:
REINIS wrote:ho mer cuna si ju kam???? Nei sebep nei fejes nei martes nei synetllik keni pas e? se u bo ca koh qe sjom fut ene nuk i di nryshimet e reja... :P :P :P :P :P

E reja e fundit: Pjalmi ka kalu tifoz me Hollanden :D :D
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: U riktheva :)

Post by GOLDIAN » Tue, 02 Nov 2010 , 21:37

mire se ju gjej vllazen
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Tue, 02 Nov 2010 , 21:40

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen
ku je goldian djali se na ke mungu

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U riktheva :)

Post by fpjalmi » Wed, 03 Nov 2010 , 07:20

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen
gold

mire se erdhe dhe me kam te mare .

nese bnuk e ke bezdi ,na e hap temen e re ,se ndoshta po na jep fat :D

e kena ne loro boriqi me elbasanin

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: U riktheva :)

Post by Ledi1920 » Wed, 03 Nov 2010 , 09:04

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen

kishe humb fare...
shpresoj ti kesh gjonat ne vije
Image

Ujku
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 830
Joined: Fri, 19 Dec 2008 , 20:57

Re: U riktheva :)

Post by Ujku » Wed, 03 Nov 2010 , 17:21

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen
Mir se u riktheve ma Goldjan.
na ke ardh me fat se e kena ba zhele Terbunin sot per kup. :lol: :lol: :lol:

Post Reply