U riktheva :)

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Edmond-Cela » Wed, 03 Nov 2010 , 18:37

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen
mire se na erdhe goldi. na ke mungu, shpresoj te jesh mire
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Miri » Wed, 03 Nov 2010 , 19:36

GOLDIAN wrote:mire se ju gjej vllazen
mirse u riktheve e ishalla me kamb te mbare .

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Admin » Sun, 07 Nov 2010 , 12:58

Goldi mire se ke ardh naqe.

Tana te mirat e me kam te mbare :)
Vllaznit Ultras

Image

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Wed, 26 Jan 2011 , 21:14

tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Miri » Thu, 27 Jan 2011 , 17:13

Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U riktheva :)

Post by fpjalmi » Thu, 27 Jan 2011 , 19:25

Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

ku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Fri, 28 Jan 2011 , 19:47

Miri wrote:
Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.
nuk kan nevoje per dy jave specialistat e vllaznise se dallojne fill lojtarin e mire :D
fpjalmi wrote:
Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

ku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)
kam ken tu u pergatit per demostrate :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Admin » Sat, 29 Jan 2011 , 12:34

Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
Skodrinon mire se u riktheve naqe, ishalla gjithcka mire.
:wink:
Vllaznit Ultras

Image

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Edmond-Cela » Sat, 29 Jan 2011 , 15:17

Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
mire se na erdhe
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U riktheva :)

Post by fpjalmi » Sat, 29 Jan 2011 , 21:03

Skodrinon wrote:
Miri wrote:
Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane
Ku ishe o njeri i mire tan kyt koh,sikur edhe ne prov te Vllaznia te ishe ken nuk te kishin mbajt ma shum se 2 jav :D
shpresoj cdo gja te jete mire dhe mire se u riktheve.
nuk kan nevoje per dy jave specialistat e vllaznise se dallojne fill lojtarin e mire :D
fpjalmi wrote:
Skodrinon wrote:tjeta juj burra (e gra)
shpresoj t'jeni mire tane

ku hupe mar skodrinon :)

mos te kishe shkru ket mesazh ,do te kisha shkru ne facebook veq me dit si je 8)
kam ken tu u pergatit per demostrate :D

A mund ta di ,sa te kishte pagu edi rama :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

Re: U riktheva :)

Post by GOLDIAN » Sun, 30 Jan 2011 , 13:16

leni arsyet kot po thuj ca tkan ba taljonet iher se ste kan lan me marr fryme
i perjashtuar

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Sun, 30 Jan 2011 , 14:33

fpjalmi wrote:

A mund ta di ,sa te kishte pagu edi rama :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
as nji lek
a doni me e luftue berishen- tha
duem- u pergjigj gjini
e na dha ka i çader-pistolet :D

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Post by Man in Redblue » Sun, 30 Jan 2011 , 17:11

skodrinon ty tpaska rrejt me i fije buk e djath mor burre, po ti ti kishe kerku stilolaps-pistolete se kekan hata krejt :lol: :lol:

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Sat, 26 Feb 2011 , 17:14

Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :D
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U riktheva :)

Post by Skodrinon » Sat, 26 Feb 2011 , 17:30

mirese u riktheve reinis
kenke kthy me fat per tiranen :D

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Sat, 26 Feb 2011 , 17:44

Skodrinon wrote:mirese u riktheve reinis
kenke kthy me fat per tiranen :D
Car fati mer amon o Skodrinon ne na plasen shpirtin... 450 minuta pa bo dhe pa honger gol. Te pakten te bohet njona se u cmenem! :(
Nejse varja... Mirsetegjeta :wink:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Man in Redblue
Moderator
Moderator
Posts: 3865
Joined: Mon, 30 Oct 2006 , 13:48
Location: My heart is where my home is

Re: U riktheva :)

Post by Man in Redblue » Sat, 26 Feb 2011 , 22:06

REINIS wrote:Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :D

Image

ku je mor, ke hup krejt

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U riktheva :)

Post by REINIS » Sat, 26 Feb 2011 , 22:22

Man in Redblue wrote:
REINIS wrote:Mirse ju gjeta prap cunat!!! Shpresoj qe te keni kalu mire gjithe ket kohe!!! :D :D :D :D

Image

ku je mor, ke hup krejt
:wink:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

vllaznia1919
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 9630
Joined: Sat, 27 Nov 2004 , 01:13
Location: Italia

Re: U riktheva :)

Post by vllaznia1919 » Sun, 12 Feb 2012 , 22:41

A asht ma kush ktu qe me man mend??? :D :D :D :D
Hajt pra se po filloj rikthimin edhe un.
Jena shkodran edhe e kena per nder,
kush na ka inat qeni i pshurrt n'der!
Perscitus Elatus Prodigium!!!!

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U riktheva :)

Post by Miri » Mon, 13 Feb 2012 , 14:21

ooooooooooooooooooo kush mka ardh,ku je mor rob zotit se na i ke tha syt?
kerko ne web nuk gjindesh kerko ne fb nuk gjindesh kerko ne msn nuk gjindesh mire edhe mu me rrah gruja por 1 her ne muj futem te pakten :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mirse erdhe vlla.

Post Reply