Superliga

Sot ne oren 14:00 Luftetari - Vllaznia

Sot ne oren 14:00 Luftetari - Vllaznia

Sot, në orën 14:00, në stadiumin e Peqinit, do të luhet takimi Luftëtari-Vllaznia. Skuadra shkodrane ka zhvilluar përgatitjet e fundit për këtë ndeshje dhe, sipas trajnerit Armando Cungu, objektivi i saj është i qartë: marrja e 3 pikëve.