U BEFSH 100 vjec miri

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
GOLDIAN
Kuqeblu Perjete
Kuqeblu Perjete
Posts: 7305
Joined: Sun, 02 Jul 2006 , 18:14
Skuadra: vllaznia
Location: perjashtuar nga forumi

U BEFSH 100 vjec miri

Post by GOLDIAN » Sun, 10 Jul 2011 , 18:54

miri te uroj nga zemra u befsh 100 vjec fat e mabresi ne jete si dhe lumturi ne familje
i perjashtuar

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Edmond-Cela » Sun, 10 Jul 2011 , 19:07

ma gezofsh datlindjen daje, te uroj gjith te mirat je jeten tande
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by fpjalmi » Sun, 10 Jul 2011 , 23:26

Miri ,edhe 100

Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Ledi1920 » Mon, 11 Jul 2011 , 08:26

Edhe 100!
Image

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Admin » Mon, 11 Jul 2011 , 12:27

Miri edhe 100 te tjera fat e lumturi pac gjithmone ne jeten tande :)
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Miri » Mon, 11 Jul 2011 , 21:54

Flm shume djema ju uroj cdo te mire ne jeten tuj dhe ju rujt zoti dashnoret. :D

Skodrinon
Administrator
Administrator
Posts: 4726
Joined: Sun, 16 Dec 2007 , 20:09
Location: ITALI

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Skodrinon » Fri, 29 Jul 2011 , 14:43

edhe 100 miri

REINIS
Fanatics
Fanatics
Posts: 538
Joined: Tue, 24 Feb 2009 , 21:19
Location: TIRON, ku tjeter?

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by REINIS » Wed, 28 Sep 2011 , 01:22

Edhe 100 Mir, djali... Krejt te mirat ty dhe familjes tate... :D
Me fal per vonesen :oops:
NUK KA MO KAMPIONATE
AS KUPA REPUBLIKE
HIKU, HIKU KOHA E BYROS POLITIKE
(per dinamon, partizonin)

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Admin » Tue, 10 Jul 2012 , 15:01

Zotni administrator, vllazniaTv e shume i nderum MIRI u bash 100 vjec e bash kokrren e qejfit sonte:) :mrgreen: :mrgreen:

Edhe 100 naqe!!
Vllaznit Ultras

Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Miri » Tue, 10 Jul 2012 , 18:22

Flm shume z.Admin.
Na ka kap kriza keq ktej nga greqija kena harru cfar eshte qejfi :D :D :D

Edmond-Cela
I lindur KuqeBlu
I lindur KuqeBlu
Posts: 3657
Joined: Wed, 10 Nov 2004 , 15:12
Location: angli
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Edmond-Cela » Wed, 11 Jul 2012 , 01:10

gezuar datlindejn daje
Pa Buk e Uje Rri, Por Pa Vllaznian Nuk Mund Te Rri.


Image

[/color]

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U BEFSH 100 vjec miri

Post by Miri » Thu, 12 Jul 2012 , 11:35

Edmond-Cela wrote:gezuar datlindejn daje
Flm shume mor nipash,ta shperblesha n`darsem :lol:

Post Reply