U bofsh edhe 100 vjec o gold djali

Prezantoni veten ne forum ne menyre qe te njiheni me njeri-tjetrin, si edhe pershendetni njeri-tjetrin.

Moderator: GOLDIAN

Post Reply
Ledi1920
Fanatics
Fanatics
Posts: 1410
Joined: Fri, 21 Nov 2008 , 15:34
Skuadra: Tirona,Bayern
Location: Tiron

U bofsh edhe 100 vjec o gold djali

Post by Ledi1920 » Thu, 12 Jul 2012 , 08:57

Gezuar ditelindjen kalofsh nje dite te bukur me miqte e tu.
Gjith te mirat ene ishalla te plotesohen deshirat qe ke.

P.S.Besoj se sma merni per ters meqe hapa teme te re...por teme urimi eshte kshuqe falet.

P.S.2 Mke nji birr borxh 8)
Image

Miri
ANTI TIRANSI
ANTI TIRANSI
Posts: 6241
Joined: Wed, 20 Jun 2007 , 17:44
Skuadra: Vllaznia
Location: Postribe
Contact:

Re: U bofsh edhe 100 vjec o gold djali

Post by Miri » Thu, 12 Jul 2012 , 11:34

Goldi edhe 100 vite te lumtura vlla,te uroj fat shendet lumturi mbaresi ne cdo hap te jetes tende dhe familjes tende.
P.S Ledi ska problem per temen por e prishe me birren,eshte kriz e madhe populli mbledh leke per darsem :D :D

Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Re: U bofsh edhe 100 vjec o gold djali

Post by Admin » Thu, 12 Jul 2012 , 15:31

Goldi edhe 100 naqe. Ja kalosh sa ma mire sot.
Fat e pare gjithmon :) :mrgreen:
Vllaznit Ultras

Image

fpjalmi
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 11278
Joined: Sat, 09 Feb 2008 , 13:32
Skuadra: Ajax Vllaznia
Location: Amsterdam Holland

Re: U bofsh edhe 100 vjec o gold djali

Post by fpjalmi » Thu, 12 Jul 2012 , 20:12

Gold , edhe 100 , dhe vetem suksese

Post Reply