Java e 20: Teuta - Vllaznia

Rezultatet direkte te Vllaznisë

Moderators: GOLDIAN, Miri, Man in Redblue, vllaznia1919

Post Reply
Admin
Webmaster
Webmaster
Posts: 5601
Joined: Wed, 24 Nov 2004 , 03:41
Skuadra: Vllaznia
Location: Loro Boriçi
Contact:

Java e 20: Teuta - Vllaznia

Post by Admin » Thu, 04 Feb 2016 , 20:05

Te dilen ne oren 16:00 luhet ndeshja Teuta - Vllaznia. Gjithmone Durresi na ka nxjerr probleme si edhe ka nji ekip kompakt. Ishalla djemt shkojne me motivimin e duhun edhe marrim rezultat pozitiv
Vllaznit Ultras

Image

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 20: Teuta - Vllaznia

Post by futbollist » Thu, 04 Feb 2016 , 22:36

Ndeshje e forte ka me kene.Po arriti dhe ktu me pase qendrueshmeri skuadra dhe me dhane rezultat athere me taman ka fillu ndryshimi sic mendojme.
Jane dy veta te skualifikum per kete ndeshje Krymi dhe nji tjeter mos gaboj?
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

futbollist
Tifoz nderi
Tifoz nderi
Posts: 523
Joined: Fri, 26 Nov 2004 , 23:37
Skuadra: Vllaznia, Bayern
Location: Rus-Maxharr

Re: Java e 20: Teuta - Vllaznia

Post by futbollist » Mon, 08 Feb 2016 , 16:22

Gjynah qe nuk morrem nje barazim. Ka nevoje me punu ma shume skuadra. E pesume ne minutat e para gja qe solli dhe c'orientim ne skuader. Ishalla ndeshjen jena ma te forte. Na pret nji ndeshje shume e forte prap, presim ne Shkoder Partizanin. Ishalla nji fitore per skuadren si me Skenderbeun!
:::::::::::FORZA VLLAZNIA :::::::::::FORZA SHQIPERIA::::::::

Post Reply