Kjo ka bërë që mbrojtësi të mendojë për një ekip të ri.Shkodranët kanë vuajtur në mbrojtje këtë sezon dhe kërkojnë një futbollist që u fal siguri dhe ka eksperiencën duhur.27-vjeçari luan prej vitesh në Superiore dhe ka veshur fanellën e Partizanit, Flamurtarit, por edhe Besës së Kavajës kur ka qenë mes më të mirave. Krasniqi duket se do t’i japë sigurinë e duhur trajnerit Gjoka, ai mund të formojë një dyshe me Pjeshken, pasi Orelesi mund të dalë para në mesfushë.

 
 

Komentet