Lajmet nga Vllaznia

Fushaj ne dileme, trajneri te shtunen

Fushaj ne dileme, trajneri te shtunen

Eshte shtyre per te shtunen shpallja e emrit te kreut te stolit shkodran, pasi pozitat e Joses jane lekundur Ishte menduar qe gjithcka te mbyllej dje, por nuk ka ndodhur keshtu. Vllaznia ende nuk e ka p?rzgjedhur trajnerin e saj te ri dhe pozitat e Mirel Joses jane lekundur ne kete drejtim. Deri para disa ditesh mendohej e sigurt firmosja e nje kontrate te re mes paleve, por tashme qe sezoni ka perfunduar, asgje te re nuk ka ne kete drejtim. Trajneri kryeqytetas prej dy ditesh ka qene ne Shkoder dhe si rrjedhoje ka dashur te mbylle gjithcka me presidentin Fushaj, qofte per nje pergjigje pozitive per vazhdimin e punes, qofte edhe negative per t\'u pershendetur dhe larguar.